Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Kaisa-Triin Kosenkranius (Karu), Brandem, värbamisturunduse projektijuht

Kaisa-Triin Kosenkranius (Karu)

Partner

Kaisa-Triin juhib põnevaid turundusprojekte ning konsulteerib ettevõtteid tööandja brändi küsimustes. Tema tugevusteks on head strateegilised turundusalased teadmised, loov mõtlemine ja kiire tegutsemine. Kui soovid samuti 10-kordistada sobivate kandidaatide hulka, siis võta ühendust Kaisa-Triinuga, kes aitab mõelda välja parimad lahendused eesmärgi saavutamiseks. On need siis silmapaistvad värbamiskampaaniad / uued töökuulutused / atraktiivne karjäärileht / emotsioone tekitavad värbamisvideoid / töömessi väljapanekud / värbamismaterjalid või hoopis midagi uut. 

Enne Brandemit elas Kaisa-Triin aasta aega USAs, õppis Emporia State University’s turundust ning töötas ülikooli turundusüksuses. Varasemalt oli ta Eestis Klubi Tartu Maratoni kommunikatsioonispetsialist. Kõrghariduse omandas Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal.

Kaisa-Triinu juhtimisel on Brandemis läbi viidud värbamiskampaaniaid, kus sobivate kandidaatide arv 10-kordistub ning kus kliendi tagasiside koostööle on ülivõrdes. Kliendid on Kaisa-Triinu iseloomustanud kui väga nutikat, usaldusväärset ja avatud mõtlemisega projektijuhti, kellega on mugav suhelda.

Brandemis töötamise juures võlub Kaisa-Triinu see, et tehtud töö tulemusel saavad mitmed inimesed õnnelikuks – nii juhid, kes leidsid endale sobivad töötajad kui ka inimesed, kes leidsid endale meelepärase tööandja.

Töövälisel ajal käib Kaisa-Triin energiat ja häid ideid ammutamas välisriikides ning armastab proovida uusi asju. Vahel ka taliujumist ja akrobaatikat.

Minuga seotud kliendilood