Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Karolin Pihlak, uuringuspetsialist, Brandem

Karolin Pihlak

Uuringuspetsialist

Karolin on Inglismaal Manchesteri ülikooli 3. kursuse tudeng juhtimise, äri- ja rekreatsioonikorralduse erialal. Brandemis töötamise kõrvalt kirjutab ta ühtlasi oma lõputööd, mis uurib seost tööandja brändi ning Y-generatsiooni värbamise vahel. Karolin annab väärtusliku panuse Brandemi töösse ja ei karda kaasa lüüa erinevates projektides, mis võimaldavad tal arendada uusi oskusi ja teadmisi.

Varasemalt on Karolin töötanud erinevates ettevõtetes nii finantsmaailmas, haridusvaldkonnas kui ka avalikus sektoris. Viimati töötas ta Londonis pangandusorganisatsiooni personaliosakonnas, kus aitas kaasa töötajate heaolu uuringu tulemuste analüüsimisel, restruktureerimisprogrammide läbiviimisel ja organisatoorse mitmekesisuse arendamisel. Samuti on Karolin varasemalt vastutanud sotsiaalmeediakanalite haldamise ja pressiteadete kirjutamise eest. Karolin on ühtlasi kuulunud Manchesteri ülikooli mentorlusseltsi, mis jagab haridus- ja tööalaseid nõuandeid nooremate kursuste tudengitele, et valmistada neid ette tööturule sisenemiseks.

Hetkel võib Karolini töövälisel ajal leida suure tõenäosusega lõputööd kirjutamas, Manchesteri ja Eesti vahelt lendamas või rahvusvahelisi tenniseturniire jälgimas. Huvitav fakt Karolini kohta − temas peitub ka salajane vormelifänn.