Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Liisi Niisuke, värbamiskonsultant, Brandem

Liisi Niisuke

Värbamiskonsultant
+372 512 6674

Liisi toimetab Brandemis värbamisprojektide läbiviimisega. Tema igapäevatöö tulemusena jõuavad Brandemi klientideni alati just antud positsioonile sobivad kandidaadid.
Tema tugevusteks on kiire reageerimine ootamatutele situatsioonidele, lahenduste leidmine ning loomulikult kliendi- ja kandidaadikeskne suhtumine.

Enne Brandemit on Liisi kokku puutunud nii sekretäri- kui ka büroojuhi tööga, seega inimestega suhtlus ning läbisaamine on olnud tema jaoks alati kesksel ja olulisel kohal. Ta on lõpetanud inimressursi juhtimise magistriõppe Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas ning valdab eesti, inglise, vene ning hispaania keelt. Lisaks sellele tegeleb Liisi ka sellise vähetuntud spordiala, nagu seda on ragbi, edendamisega, olles Eesti koondise mänedžer.

Brandem on Liisi jaoks koht, mida ta on kannatlikult oodanud ammu. Liisi enda sõnul teadis ta pikka aega, et see õige töökoht, mis ühildub tema elustiiliga, on tulemas ning keeldus seetõttu enne seda uutele pakkumistele tähelepanu pööramast. Brandemis meeldib Liisile kõige rohkem iga kliendi maailma eraldi tundma õppida, mis tähendab, et ükski tööpäev pole eelnevaga samasugune.