Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Marie Evart, kaasasutaja ja tegevjuht, Brandem

Marie Evart

Partner, tegevjuht
+372 5344 9810

Lisaks ambitsioonika tiimi juhtimisele vastutab Marie Brandemis tööandja brändi loomisega seotud projektide läbi viimise eest. Marie töö tulemusel paranevad meie klientide personalivoolavuse ja värbamisvõimekuse näitajad. Kasutades Playtechist ja CV Keskusest saadud kogemusi värbajana, lisades sellele veel paras annus põhjalikkust, head analüüsioskust ja usaldusväärsust, on Mariest kujunenud Eestis üks kogenumaid naisi tööandja brändi loomise vallas.

Marie viib läbi Estonian Business School'i personalijuhtimise mooduli tööandja brändi teemalisi loenguid, lisaks on ta üles astunud mitmetel konverentsidel ja seminaridel, koolitanud nii era- kui ka avaliku sektori värbajaid ja personalijuhte. Ta on juhtinud ka Eesti Personalijuhtimise Ühingu (PARE) värbamisturunduse töötubasid ning organisatsioonide tippjuhtkondade töötubasid kümnetes Eesti ettevõtetes.

Marie on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ning omandanud magistrikraadi inimressursi juhtimise erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Oma magistritöö raames uuris ta tegureid, mis on seotud töötajate valmisolekuga oma tööandjat soovitada. Magistritöö pälvis PARE konkursil „Parim Potentsiaal Personalijuhtimises“ esimese koha.

Brandemis töötamise juures meeldib Mariele näha, kuidas Brandem ja selle toredad inimesed iga päevaga arenevad ja kasvavad. Silma paneb särama see, et Brandemil on julged eesmärgid, mille nimel ühiselt tööd tehakse, julgetakse läheneda uute nurkade alt, ja mitte lihtsalt katsetada uusi asju, vaid teha suurima pühendumusega seda, mis toob klientidele reaalseid tulemusi.

Vabal ajal meeldib Mariele joosta, ujuda, suusatada ning erinevatel spordivõistlustel end proovile panna.