Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Marit Talunik, värbamisturunduse assistent, Brandem

Marit Talunik

Kommunikatsioonispetsialist

Marit aitab igapäevatöös kaasa sellele, et Brandemi kliendid saaksid personaalset nõu kommunikatsiooni- ning strateegiaprojektides. Ta aitab kaardistada ja analüüsida klientide hetkeolukorda ning sellest lähtuvalt leida parimad võimalikud lahendused. Ikka selle nimel, et kliendid saaksid liikuda veelgi läbimõeldumalt püstitatud eesmärkide suunas ning edukamalt hoida ja leida häid töötajaid. Samuti kannab Marit hoolt ka Brandemi enda turunduse eest. Marit annab endast parima, et Brandemi nime nähes saaksid kõik tööandja turunduse ja värbamisega seotud inimesed öelda, et on agentuurist ja nende teenustest kuulnud.

Marit on lõpetanud Tallinna Ülikooli bakalaureuse suhtekorralduse erialal (cum laude). Enne Brandemisse tulekut on Marit töötanud spordivaldkonnas, kus on kommunikatsiooni strateegilise planeerimisega toetanud ettevõtte tegevust. Samuti on Marit varasemalt vastutanud meediasuhete ja erinevate sotsiaalmeediakanalite ning kodulehtede haldamise eest. 

Vaba aega sisustab Marit meelsasti erinevate spordialadega – olgu selleks siis erinevad jõusaali- ja rühmatreeningud, golf või kikkpoks. Ja loomulikult hindab ta hästi koosveedetud aega koos lähedaste inimestega.