Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Reena Gross, värbamisturunduse assistent, Brandem

Reena Gross

Värbamisturunduse assistent

Reena tegeleb igapäevaselt Brandemi värbamisprojektidega, et meie kliendid leiaksid endale parimad töötajad. Selle tegemiseks panustab Reena sihtotsingutesse ja värbamiskampaaniate loomisesse ning otsib pidevalt uuenduslikke ideid, kuidas tööandjad saaksid paremini sotsiaalmeediat värbamisprotsessides kasutada.

Reena on lõpetanud Tallinna Ülikooli bakalaureuse sotsiaaltöö erialal ning hetkel on omandamas magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis personalitöö ja -arenduse erialal. Enne Brandemi meeskonnaga liitumist on Reena töötanud pikalt toitlustusvaldkonnas, kus viimasel aastal oli ta ühe Eesti TOP 50 restorani juhi paremaks käeks, kus lisaks administratiivsetele ülesannetele vastutas ka suvemeeskonna värbamise eest ning haldas erinevaid sotsiaalmeedia kontosid. 

Kui Reena saaks elu lõpuni elada ainult ühes toas, siis selleks oleks kindlasti köök. Hea seltskond ja hea toit on Reena meelest põhikomponendid parimaks ajaveetmiseks. Samuti hindab Reena reisimist ning enda aktiivsena hoidmist – seda näiteks matkaradadel seiklusi otsides või treeningsaalis käies.