Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses

Eesti parimad tööandja brändingu ja värbamise konsultandid

Minna-Maria Lõbus, värbamiskonsultant, Brandem

Minna-Maria Lõbus

Tegevjuht
+372 512 6674

"Armastan töötada inimestega ja inimeste keskel. Mind motiveerib värbajana tunne, et minu töö tulemusel saavad kaks sobivat "pusletükki" kandidaadi ja tööandja näol omavahel kokku. Nii mõnigi värbamisprotsess annab inimese elule täiesti uue suuna ja võimalused ning tunnen siirast rõõmu, kui saan sellele kaasa aidata."

LinkedIn

Sertifikaadid: 

  • AmazingHiring Tech Sourcing Course
  • Recruitment Academy Certified Sourcer

Peamised töövaldkonnad: ehitus, juhtimine, tootmine, müük, turundus, finants, õigus.

Kolleegid kirjeldavad kui: hea kuulaja, mõistev, toetav, usaldusväärne, kliendikeskne, alati abivalmis, kohaneja, lahendustele orienteeritud, alati rõõmus, astub alati ühe lisasammu paremaks olemise suunas.

Evelin Kuivjõgi

Evelin Kuivjõgi

Värbamiskonsultant
+372 5887 5057

Värbamise juures kõige suurema naudingu annab mulle teadmine, et olen kellegi elu muutnud. Kui sa pakud parimale kandidaadile tema unistuste tööd ja näed hiljem teda organisatsioonis arenemas, siis sellest paremat tunnet pole! Oma töös on minu jaoks tähtsal kohal meeldiva ja vahetu suhtluse tagamine nii kandidaatidele kui kliendile.

LinkedIn

Peamised valdkonnad: ehitus, finants, personalitöö, turundus, juhtimine, tootmine, müük, õigus.

Kolleegid kirjeldavad kui: karismaatiline, särav, tegutseja

Kaisa Tamvere

Kaisa Tamvere

Värbamisassistent
+372 53821475

Tööõnn ja eneseteostus on inimestel kõrgel kohal. Minu jaoks on oluline, et inimene teab, mis on tema tugevused ning ta teeb seda, mida päriselt armastab ja mis on tema kirg. Minu missioon on viia kokku inimesed ja tööandjad, kes üksteist vastastikku täiendavad ja teineteisele väärtust loovad.

LinkedIn

Kolleegid kirjeldavad kui: tasakaalukas, rõõmsameelne, soe, sõbralik, organiseeritud, entusiastlikult kõrgemale, kaugemale ja alati paremini, kuid seda kõike tema siiras headusevõtmes.

Paavo Heil, partner, Brandem

Paavo Heil

Partner, konsultant
+372 510 6215

Paavo aitab Brandemi partneri ja konsultandina tööandjatel säästa tuhandeid eurosid läbi personali voolavuse vähendamise ja värbamisvõimekuse tõstmise.

Paavo 15-aastane juhtimiskogemus värbamise, turunduse ja müügi valdkondades on andnud talle võime aru saada kõigist tööandja turundust puudutavatest aspektidest: turundus, värbamine, juhtimine, personalijuhtimine ja suhtekorraldus-kommunikatsioon. Paavo juhtimisel on läbi viidud enam kui 400 edukat värbamist ja ta on konsulteerinud kümneid tööandjaid strateegia loomisel.

Kombineerides varasema kogemuse ja Brandemi metoodika, milles on oluline roll ka tööjõuturu uuringutel, on Paavo osav leidma üles organisatsiooni eristuvad tugevused tööandjana. Need on argumendid, mis veenavad kandidaate Sinu juurde tööle kandideerima ja seal püsima.

Paavo on lõpetanud strateegilise juhtimise Executive MBA programmi EBS-is.

LinkedIn

Maarja Närska, digiturunduse konsultant, Brandem

Maarja Närska

Digiturunduse konsultant

Maarja tegeleb Brandemi brändi edasiviimise ning strateegiliste turundustegevustega, sealhulgas turunduskampaaniate läbiviimise, erinevate kanalite haldamise ning sisu loomisega. Värbamisturunduse projekte toetab Maarja oma digiturunduse kompetentsiga, kus tema ülesandeks on veenduda, et kõnetav sõnum jõuaks soovitud sihtrühmani ning saavutatakse seatud eesmärgid.

Maarja on mitmeaastase müügi- ja turunduskogemusega, olles töötanud nii Eestis, Londonis kui ka Küprosel. Varasemalt on ta läbi viinud digiturunduskampaaniaid turundusagentuuris Küprosel. Lisaks sellele on ta vastutanud brändi ühtse ilme loomise ja hoidmise, sisu loome, sotsiaalmeedia turundamise ja turundusplaanide väljatöötamise ning elluviimise eest erinevate valdkondade start-up’ides.

LinkedIn

Carina Kärt Mättikas

Carina Kärt Mättikas

Projektijuht

"Konkurentsivõimeline palk, arenguvõimalused, toetav kollektiiv - need igavad värbamisargumendid pole mulle kandidaadina kunagi muljet avaldanud. Seega, kus häda näed laita, seal tule ja aita - nii ma siis otsustasingi pärast rahvusvahelisi ülikooliõpinguid oma loomingulisuse ja avatud suhtlusoskuse just värbamismaastikul tööle panna. Minu juhtimisel valmivad omanäolised tööandja sõnumid, videod ning sise- ja väliskommunikatsiooniplaanid."

LinkedIn

Peamised valdkonnad: IT, ehitus, logistika, tootmine, raamatupidamine

Kolleegid kirjeldavad kui: säravate ideedega, entusiastlik, motiveeriv, usaldusväärne, kirglik, loov, mõtleb "kastist välja", õpihimuline, uudishimulik, optimistlik, erinevate vaatenurkadega, avatud suhtleja, seiklushimuline, talendikas, hooliv, julge, kiire kohaneja, kuldne kirjasulg, kes julgeb erineda.

Marie Evart, partner, Brandem

Marie Evart

Partner
+372 5344 9810

Marie on Brandemi üks asutajatest ja partner. Marie sõnul võivad värbamine ja tööandja maine tunduda abstraktsena, kuid tegelikult on need tulemused praktilised ja rahas mõõdetavad. Kasutades Playtechist ja CV Keskusest saadud kogemusi värbajana, lisades sellele veel paras annus põhjalikkust, head analüüsioskust ja usaldusväärsust, on Mariest kujunenud Eestis üks kogenumaid naisi tööandja brändi loomise vallas.

Marie on lõpetanud TÜ majandusteaduskonna ja omandanud magistrikraadi TTÜ inimressursi juhtimise erialal. Ta on üles astunud mitmetel konverentsidel ja seminaridel, koolitanud nii era- kui ka avaliku sektori värbajaid ja personalijuhte, pidanud loenguid nii EBS-is kui ka TTÜ-s ning juhtinud tippjuhtkondade tööandja brändingu töötubasid paljudes ettevõtetes.

Keiu Kaitsa

Keiu Kaitsa

Lapsehoolduspuhkusel

"Mind inspireerib oma töös see, kui 1 +1 võrdub 2. Seda ühelt poolt tööandja ja kandidaadi vaates, kus üks leiab endale sobiliku töötaja ja teine õige tööalase väljundi. Teiselt poolt ka juhtide ja olemasolevate töötajate perspektiivist, kellest esimesi saan toetada teadmistega personalimaastikust ning näha neid pingutamas töötajate hoidmisega. See valem aitab luua lisandväärtust, kvaliteeti ning motiveerib mind tegutsema."

LinkedIn

Sertifikaadid: 

  • OPQ testide läbiviija ja tagasisidestaja.

Keiu on valdkondade üleselt töötanud nii juhtide, tippspetsialistidega kui ka keskastme töötajatega.

Kolleegid kirjeldavad kui: sihikindel, täpne, hea esinemisoskusega, särav, initsiatiivikas, tark, organiseeritud, julge, otsusekindel, innustav, laia silmaringiga, lubadustest kinnipidaja.