Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
500+ edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses

Eesti parimad värbamise ja tööandja brändingu konsultandid

Minna-Maria Lõbus

Minna-Maria Lõbus

Tegevjuht
+372 512 6674

„Olen värbamismaastikul töötanud viimased 10 aastat ja naudin selle töö mitmekülgsust! Töötame Brandemis ühiselt selle nimel, et viia parimad talendid kokku meie ägedate klientidega. Minu jaoks on oluline, et inimesed päriselt naudiksid seda, mida nad teevad ja et töö pakuks rõõmu ning eneseteostust. Lähtun sellest põhimõttest nii enda tiimi juhtides kui ettevõtteid konsulteerides.”

LinkedIn

Evelin Kuivjõgi

Evelin Kuivjõgi

Värbamise vanemkonsultant
+372 5887 5057

Värbamise juures kõige suurema naudingu annab mulle teadmine, et olen kellegi elu muutnud. Kui sa pakud parimale kandidaadile tema unistuste tööd ja näed hiljem teda organisatsioonis arenemas, siis sellest paremat tunnet pole! Oma töös on minu jaoks tähtsal kohal meeldiva ja vahetu suhtluse tagamine nii kandidaatidele kui kliendile.

LinkedIn

Kaisa Tamvere

Kaisa Tamvere

Värbamise vanemkonsultant
+372 5382 1475

„Naudin väga, et saan teha koostööd ettevõtete ja asutustega niivõrd erinevatest valdkondadest, ehitusest teatrimaailmani välja. Tööõnn ja eneseteostus on inimestel kõrgel kohal. Minu jaoks on oluline, et inimene teab, mis on tema tugevused ning ta teeb seda, mida päriselt armastab ja mis on tema kirg. Minu missioon on viia kokku inimesed ja tööandjad, kes üksteist vastastikku täiendavad ja teineteisele väärtust loovad.”

LinkedIn

Margaret Idasaar

Margaret Idasaar

Värbamiskonsultant
+372 515 1749

„Värbamise juures naudin ma enim seda, et mul on võimalus aidata nii ettevõtteid nende eesmärkide täideviimisel, kui ka inimesi, oma unistuste töökoha leidmisel. Kogu protsessi juures hindan toetavat ja meeldivat kogemuse pakkumist. Suhtun inimestesse avatult ja eelarvamusteta ning usun, et iga inimene on oluline. Mulle on südamelähedased jooga ja vaimsed praktikad, mis hoiavad mind tasakaalus nii töö- kui eraelus.”

LinkedIn

Karoliina Arold

Karoliina Arold

Turundusspetsialist
+372 5855 4208

„Olen ülikooliõpingute ajal kokku puutunud nii müügi, turunduse kui värbamisega ning Brandemis on mul võimalus rakendada oma oskusi just nendes valdkondades. Värbamises inspireerib mind mõte, et saan oma tööpäeva jooksul muuta kellegi päeva positiivsemaks ja aidata kirjutada inimeste edulugusid. Turunduses paelub mind valdkonna mitmekesisus ning vabadus uusi põnevaid ideid katsetada.”

LinkedIn

Epp-Kirke Küttis, Brandem

Epp-Kirke Küttis

Värbamisspetsialist
+372 5556 3449

 „Värbamine on  minu jaoks ääretult põnev ja igavaid päevi siin naljalt ei leia. Koostööd saab teha nii erinevatest valdkondadest inimestega ning silmaring laieneb iga päevaga. Värbamine on miski, läbi mille saan sõna otseses mõttes inimestele väärtust luua ja mul on väga hea meel näha, et positiivne kandidaadi kogemus on muutumas üha aktuaalsemaks.” 

Maarja Närska, digiturunduse konsultant, Brandem

Maarja Närska

Digiturunduse konsultant

„Oma viie turunduskogemuse aastaga olen läbi viinud enam kui 350 turunduskampaaniat, millest ligi 200 on värbamiskampaaniad. Värbamisturunduses on väga põnev katsetada, mis kõnetab erinevaid inimesi ja kuidas täpselt püüda potentsiaalsete kandidaatide tähelepanu. Tänu sellele saan ma olla nii-öelda ühendaja ettevõtte vaba ametikoha ja potentsiaalsete kandidaatide vahel. Samuti on põnev leida uusi ja loovaid lahendusi, et kuidas ühte tööandjat teisest eristada ja mida uut saaks värbamiskampaaniates proovida”

LinkedIn

Carina Kärt Mättikas

Carina Kärt Mättikas

Loovkonsultant

Konkurentsivõimeline palk, arenguvõimalused, toetav kollektiiv - need igavad värbamisargumendid pole mulle kandidaadina kunagi muljet avaldanud. Seega, kus häda näed laita, seal tule ja aita - nii ma siis otsustasingi pärast rahvusvahelisi ülikooliõpinguid oma loomingulisuse ja avatud suhtlusoskuse just värbamismaastikul tööle panna. Minu juhtimisel valmivad omanäolised tööandja sõnumid, videod ning sise- ja väliskommunikatsiooniplaanid.

LinkedIn

Liisi Niisuke

Liisi Niisuke

Vanemkonsultant värbamise ja HR valdkonnas
Lapsehoolduspuhkusel

Värbamine ja HR konsultatsioon on just need pooled minu töös, mis mind enim kõnetavad. Antud valdkonna võtmesõnaks pean kindlasti empaatiavõimet. Olles inimestega töötanud üle kümne aasta võin öelda, et mind inspireerivad head ja targad inimesed. Seetõttu läheb mulle väga korda, kui saan koolituste kaudu ka enda teadmisi ja oskusi edasi anda.”

LinkedIn

Marie Evart, partner, Brandem

Marie Evart

Partner
Paavo Heil, partner, Brandem

Paavo Heil

Partner