Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Brandemi värbamistiimi juhina alustas tööd Keiu Kiisler

Brandemi värbamistiimi juhina alustas tööd Keiu Kiisler

Paavo Heil
29. jaanuar, 2020

Brandemi värbamisteenuste äriüksuse juhi ja Brandemi partnerina alustas jaanuarist tööd mitmekülgse värbamis- ja HR valdkonna kogemusega Keiu Kiisler.

Keiu töötas seni Brandemis tööandjate strateegiaprojektide juhi ja konsultandina. Enne seda on ta olnud Circle K Eesti HR Business Partner ja CV Keskuse värbamisteenuste vanemkonsultant. Kiisler on õppinud magistritasemel TTÜ personalijuhtimise erialal.

Keiu sõnul ootavad tööandjad värbamisagentuuridelt üha rohkem kandidaadikeskset lähenemist ja turunduslike võtete kasutamist. „Brandemi värbamistiimis töötavad rahvusvaheliselt sertifitseeritud värbajad koos professionaalse turundustiimiga. See kombinatsioon tagab tööandjatele tulemuslikud värbamisprojektid ning kindluse, et kandidaadid on hästi koheldud, tööandja maine paraneb ning juhtide ajakulu värbamisele on minimaalne.“, lisas Kiisler. Loe siit lühiintervjuud Keiuga >> 

Brandem asutati 2014.a aastal kui tööandja turundusele spetsialiseerunud agentuur. 2019. aastal tegi ettevõte oma strateegias muutuse – tööandja turunduse agentuurist sai parimate turundusoskustega värbamisagentuur. Strateegia muudatus tõi kaasa hüppelise müügikäibe kasvu - aastaga kasvas Brandemi käive 88%, ligi poole miljoni euroni. Suurema osa kasvust tõi personaliotsingu-, sihtotsingu- ja värbamiskampaaniate müügimahu kasv. Tööandja brändingu teenuste käive kasvas samas kolmandiku võrra. Kiire värbamisteenuste ärimahu kasv tõi kaasa vajaduse suurendada värbamistiimi liikmete arvu. Keiu peamine eesmärk on arendada Brandemi värbamisteenuseid veelgi paremini vastavaks tänasele tööturu vajadustele ning juhtida kogu Brandemi värbamisteenuste äri.

Suuremate värbamisagentuuride müügikäive kasvas Eestis 2019 aastal keskmiselt 6%. Aasta teises pooles kiirenes kasv 14%-ni. Enamik Eesti suurematest värbamisagentuuridest keskendub spetsialistide, tippspetsialistide ja juhtide otsingule. Selliseid töötajaid on Eestis ligikaudu 300 000 ja neid värvatakse aastas ligikaudu 45 000 korral. Värbamisagentuurid teevad sellest värbamistööst ära ligikaudu 10%. Värbamisagentuuride teenuste turumaht on Eestis vahemikus 10-12 miljonit eurot.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.