Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Eestis unikaalses tööandja turundus- ja värbamisagentuuris Brandem alustas tööd mitmekülgse HR valdkonna kogemusega Keiu Kiisler.

Brandemiga liitus endine Circle K HR Business Partner

24. august, 2018

Eestis unikaalses tööandja turundus- ja värbamisagentuuris Brandem alustas tööd mitmekülgse HR valdkonna kogemusega Keiu Kiisler.

Kiisler on õppinud magistritasemel TTÜ inimressursi juhtimise erialal, töötanud CV Keskuses värbamisteenuste vanemkonsultandina ja aidanud erinevate valdkonna tööandjatel värvata enam kui 200 spetsialisti. Circle K HR Business Partnerina kuulusid tema vastutusalasse värbamisturunduse ja -tegevuse koordineerimine teenindussektoris, juhtiv ja peakontori ametikohtadele sobivate töötajate leidmine, tööandja kuvandi juurutamine ja arendustegevus Eestis, teadlik töö tööjõu voolavusega seotud teemadel, pühendumuse kasvatamine ja hoidmine töötajate seas, koolitustegevused ning igapäevased toimetused personalimaastikul.

Kiisler otsustas siduda oma karjääri just Brandemiga, sest Brandemi projektides on põimunud omavahel leidlikkus, loovus ja paindlikkus ning koostööd erinevate klientide ning partneritega tehakse hingega. “Tööandjana on Brandemi kuvandi kandjaks pühendunud tiim, kelle jaoks on tööl oluline tähendus. Olles Brandemi tegemistel silma peal hoidnud ettevõtte algusaastatest alates, on hea meel näha, et organisatsioonis on töötajatel väljakutseid ja vastutust, kuid ka piisavalt mõju ja võimalusi algatada uusi ning huvitavaid ettevõtmisi,” sõnab ta.

Brandemi tegevjuhi Marie Evarti hinnangul toob Kiisler endaga kaasa väga laiapõhjalise ja praktilise HR valdkonna vaate. “Meie eesmärk on tuua klientidele tulemusi. Selleks on vaja mitmekülgset ja pühendunud tiimi. Mul on väga hea meel, et Keiu otsustas meie esitatud väljakutse vastu võtta,” sõnab ta.

Brandem on unikaalne tööandja turundus- ja värbamisagentuur, mille missiooniks on aidata ettevõtetel hoida ja leida häid töötajaid. Viimase kolme aasta jooksul on Brandem läbi viinud üle 150 tööandja brändingu, turundus- ja personaliotsingu projekti.

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.