Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Minna-Maria Lõbus

Brandemiga liitus mitmekülgse kogemusega lõbus värbaja

Marie Evart
3. aprill, 2019

Aprilli alguses liitus Brandemi meeskonnaga mitmekülgse kogemusega Minna-Maria Lõbus, kes on värbamismaastikul tegutsenud alates 2012. aastast, töötanud pikaajaliselt värbajana CV Keskuses ning varasemalt läbinud praktika Riigikantselei tippjuhtide kompetentsikeskuses.

„Tänu aina suurenevale värbamisprojektide arvule oleme tänaseks välja töötanud erinevad värbamisteenuse lahendused alates värbamiskampaaniast kuni sihtotsinguni, et aidata meie klientidel leida meeskonda sobivad inimesed. Värbamistiimi suurendamine on vajalik, et pakkuda ka edaspidi klientidele professionaalset teenust,“ ütleb Brandemi tegevjuht Marie Evart. 

Minna-Maria otsustas liituda Brandemi meeskonnaga, sest teda paelus Brandemi poolt pakutava värbamisteenuse kontseptsioon. „See on põhjalik ja paindlik lähtuvalt iga kliendi vajadusest, seejuures on lisaks värbajatele projektidesse kaasatud turunduse valdkonna spetsialistid. Brandemi puhul kõnetas mind pühendunud ja professionaalne tiim, kes töötab selgelt ühise eesmärgi nimel,” sõnab ta.

Marie Evarti sõnul töötavad täna Brandemis väga mitmekülgse kogemusega värbajad, kes suudavad suhestuda erinevate ametipositsioonidega ja oskavad keerulises tööturu olukorras tuua tulemusi tänu väga headele turundus- ja müügioskustele.

„Minna-Maria toob meie tiimi juurde väga tugeva sihtotsingu kompetentsi ja vastavalt perekonnanimele ka lõbusa positiivse õhkkonna,“ lisab ta naljatledes.

Minna-Maria naudib värbamise juures suhtlemist ja töötamist erineva valdkonna klientidega. „Veelgi enam teeb rõõmu tunne, kui saad nii öelda kaks pusletükki kokku ja nii kandidaat kui ka klient on mõlemad oma valikuga väga rahul. See on minu jaoks peamine motivaator. Kvaliteetse värbamisteenuse juurde käib kindlasti põhjalik eeltöö, turu kaardistamine, õigete värbamiskanalite valik ja eristuva värbamiskampaania loomine. Sama tähtsaks pean ka positiivse kandidaadi kogemuse pakkumist ja head koostööd kliendiga,ütleb Minna-Maria.

Brandemi värbamisteenusega saad lähemalt tutvuda siin.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.