Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Inge-Helene Pello - inspireeriv töömaailma muutja

Inge-Helene Pello - inspireeriv töömaailma muutja

Karoliina Arold
26. jaanuar, 2022

Detsembris liitus Brandemiga kaks uut liiget - värbamiskonsultant Inge-Helene ning turundus- ja värbamisassistent Karoliina, kelle kohta saad lugeda siit.

Inge-Helene on teotahteline ja tegus naine, kes naudib pidevat suhtlust inimestega. Tööalaselt on ta eelnevalt toimetanud nii ajakirjanduses kui karjäärispetsialisti ametikohal. Detsembris omandas Inge-Helene lisaks ka karjääriinfo spetsialisti 6. taseme kutse, mis on kindlasti suureks lisaväärtuseks tema klientidele. 

Brandemisse jõudis Inge-Helene läbi IT-ettevõttes töötava sõbranna, kes soovitas tal proovida: “Nähes, et ettevõte tegeleb tööandja maine kujunduse, turunduse kui värbamisega, leidsin, et töö Brandemis on ideaalseks väljundiks täiendamaks minu varasemat kogemust nii värbamises kui turunduses.”

Pidevalt muutuvas töömaailmas peab Inge-Helene tööandja valikul oluliseks arvestamist erinevate nüanssidega: “Minu jaoks on kõige tähtsamateks aspektideks ettevõtte väärtused, visioon ning loomulikult meeldiv, uuenduslik ja koostööaldis tiim. Tööandja valikul on oluline vaadata ka teisi tegureid, nagu näiteks töökeskkond, arenguvõimalused, ettevõtte professionaalsus jpm.”

“Tean, et töö otsimine võib inimestele olla stressirohke protsess ning tahan olla töömaailma muutja, kes selle protsessi kõikidele osapooltele võimalikult mugavaks teeb. Brandem on oma ala tipptegija ning on põnev olla kaasatud selle talendika tiimi meeskonda.”

Inge-Helene kannab Brandemis värbamiskonsultandi rolli. Oma töös peab ta oluliseks head kommunikatsiooni ja sujuvat info vahetamist, kuid eelkõige huvi inimeste vastu: “Värbaja peab olema teadlik, asjatundlik ning nägema „suurt pilti.“ Ta on meeldiv suhtleja ja oskuslik mõtleja, kes näeb inimest terviklikult.”

Inge-Helene on täis üllatusi. Oma seitsme Walesis elatud aasta jooksul on ta kogenud palju. Tema jutustusi läbielatud seiklustest võib põnevusega kuulama jääda igaüks. Lisaks armastab Inge-Helene kõikvõimalikke loomingulisi tegevusi klaverimängust multimeediani. Oma headuse ja ehedusega on Inge-Helene täiendanud Brandemi tiimi juba pea kaks kuud ning meil on selle üle vaid siiras rõõm. 

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.