Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Karoliina Arold - kõik teed viivad Brandemisse

Karoliina Arold - kõik teed viivad Brandemisse

Karoliina Arold
26. jaanuar, 2022

Detsembris liitus Brandemiga kaks uut liiget - turundus- ja värbamisassistent Karoliina ning värbamiskonsultant Inge-Helene, kelle kohta saad lugeda siit.

Karoliina lõpetas suvel Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ning on ülikooliõpingute ajal aktiivselt kokku puutunud nii müügi, turunduse kui värbamisega. 

Brandemisse jõudis Karoliina läbi sihtotsingu, mida võib nimetada viimaste aastate võluvitsaks värbamises. Karoliina meenutab, et esimest korda kuulis ta Brandemist paar aastat tagasi ühelt oma healt sõbralt, kes sel hetkel ise Brandemis tegutses: “Mäletan hästi, et vestluse käigus küsisin naljatledes, et huvitav, kas Brandem mind ka enda juurde võtaks? Sel hetkel jäigi välja öeldud lause lihtsalt mõtteks. Nüüd, kaks aastat hiljem jõuti läbi sihtotsingu minuni ja ma teadsin kohe, et seda võimalust ei tasu käest lasta. Ma siiralt usun, et kui oled midagi ära teeninud, siis leiab see tee sinuni.”

“Brandemiga liitumine on minu jaoks olnud põnev teekond. Otsustavaks sai kindlasti valdkonna sobivus ning esmane kontakt Brandemiga. Hindan alati kõrgelt ettevõtte kultuuri ja emotsiooni, mis inimeste vahel valitseb. Brandemis tundsin esimesest hetkest alates siirust ning töötajate omavahelist kokkuhoidmist.“

Brandemis tegutseb Karoliina nii turunduse kui värbamise poole peal. Karoliina sõnul paelub turunduse juures teda valdkonna mitmekesisus ning vabadus uusi ideid katsetada. Värbamises naudib ta aga suhtlemist inimestega: “Mind inspireerib mõte, et saan oma tööpäeva jooksul muuta kellegi päeva positiivsemaks ja aidata kirjutada inimeste elulugusid. Tean isiklikust kogemusest, kuidas üks positiivne muutus tööalaselt võib mõjutada kogu ülejäänud elukvaliteeti paremuse suunas.”

Karoliina on mitmete hobidega spordientusiast ja adrenaline junkie, kes naudib vabas õhus viibimist ja võtab sageli ette uusi pööraseid väljakutseid. Tema nädalavahetused mööduvad tihtipeale pere ja sõprade seltsis või hoopis uusi metsi ja rabasid avastades.

Oleme Brandemis rõõmsad, et meiega on liitunud uus ja särav tiimiliige. 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.