Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Tuleviku CV

Kas selline ongi tuleviku CV?

11. Mai, 2015

Usun, et iga personalijuhi (ja ettevõtte juhi) unistus on, et inimesed tahaksid nii väga ettevõttesse tööle tulla, et nad oleksid valmis selle nimel ka kandideerimisel väga palju pingutama. Airbnb, ülemaailme majutusvahendusega tegelev ettevõte, saab sellist rolli tööandjana nautida - nemad ei pea häid kandidaate tikutulega taga otsima, vaid tänu heale tööandja mainele unistavad tuhanded inimesed Airbnb heaks töötamisest.

Kuid kuidas saada kutse Airbnb töövestlusele, kui ühele ja samale positsioonile kandideerib veel mitu tuhat väga talendikat ja osavat inimest? Naine nimega Nina Mufleh suutis seda teha. Et oma unistust täide viia ja saada tööle Airbnb'sse, otsustas ta teha kandideerimisel midagi erilist, teistmoodi, et paista kõigi teiste talendikate kandidaatide seast silma. Ta ei saatnud tavalist CV-d, vaid koostas oma CV eraldi veebilehena, mis oma välimuse ja sisu poolest jäljendab Airbnb enda kodulehte! 

NINA MUFLEH'I CV-KODULEHT KOOSNEB JÄRGMISTEST PEAMISTEST OSADEST:

1. Nina enda tutvustus ja sissejuhatus, miks ta oma CV just sellisel erilisel moel esitab ning mis ta CV koostamiseks tegi

Lehe kujundus jäljendab Airbnb kodulehel võõrustaja profiili.

2. Ettepanekud, kuidas võiks Airbnb suurendada oma turuosa veelgi

Ta on teinud põhjaliku eeltöö, uurinud ja võrrelnud statistikat, turismivaldkonna hetkeolukorda, võimalikke koostööpartnereid, kes aitaksid eesmärki saavutada jne. 

3. Miks Nina sobiks hästi Airbnb'sse tööle

Lisaks sellele, et Nina Mufleh esitas oma CV veebilehena, võttis ta ka kokku julguse ja postitas selle Airbnb ja Airbnb turundusjuhi Jonathan Mildenhalli Twitteri kontodele.

Airbnb turundusjuht otsustas sellele ka isiklikult Twitteris vastata. 

Vaata Nina CV-d lähemalt siit: www.nina4airbnb.com

 

Airbnb'sse on ka varem kandideeritud nii, et on loodud oma CV-ga veebileht.
Kellel on huvi oma CV viia veebilehe kujule ja niiviisi rohkem tähelepanu saada, siis internetis on olemas ka tasuta disainipõhjad, millele on lihtne oma CV üles ehitada. Vaata näiteks, mida pakub Wix või eestimaine Voog. Lisaks võid hea CV koostamiseks nõu küsida ka meilt, jagame hea meelega oma kogemusi. Kirjuta meile tere@brandem.ee .

Soovime omalt poolt tööotsijatele julgust ja loovust ja loodame peagi kuulda ka Eestis taolistest näidetest!

 

Allikad: www.nina4airbnb.comTheUndercoverrecruiter.com

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.