Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

MarDenti kliendilugu

Läbi sihtotsingu hambaarstide poole

Carina Kärt Mättikas
11. september, 2020

Haapsalu. Väikelinn, kus on käe-jala juures olemas kõik - idülliline rahu, maaliline promenaad, poed ja hubased kohvikud. Puudust tuleb vaid hambaarstidest ja ortodontidest, kellest viimaseid on Läänemaal hetkel alles vaid üks.

Tundes muret terve maakonna hambatervise pärast, pöördus Haapsalu hambakliiniku MarDenti tegevjuht Marko Olenko Brandemi poole palvega asuda keerulisele teekonnale leida endale juurde tublisid arste. Olime üksteisega juba projekti alguses ausad - hambatervise valdkonna inimesi on raske leida ning meil puudus varem sellise sihtrühmaga kogemus. Kliendi pühendumuse ja Brandemi professionaalsuse koosmõju aga ületas igasugused hirmud ja nii võtsime ühiselt vastu väljakutse, mis ka tulemuseni viis.

PÕHIFAKTID

Mardenti faktid-01

ÜHEKSA KORDA SIHI, ÜKS KORD OTSI

Ortodontide ja hambaarstide sihtrühm on üks neist, kus tööandjate omavaheline konkurents on suurem kui töötajatel, seega kandidaatide leidmisel keskendusime peamiselt sihtotsingule. Selle raames kaardistasime potentsiaalsed inimesed hambaarstide registrist ning eelviimase ja viimase kursuse hambaravi tudengite seast. Samuti lõime maandumislehe ja kuulutuse, millele tegime ka sotsiaalmeedia kampaania. Kokku õnnestus meil kaardistada umbes 300 inimest, kellest sobivatega võtsime ka ühendust. Meie eesmärk oli kontaktivõtul tekitada kandidaadis huvi ja seejärel suunasime ta juba MarDentile edasi.

Värbaja Minna-Maria sõnul oli kogu projekti võtmeks koostöö kliendiga, kes oli avatud ja valmis ka ise potentsiaalsetele kandidaatidele lisainfot andma. Ühiste ajurünnakute ja koosolekute tulemusel jõuti mõtteni investeerida ka noorte tudengite tulevasse karjääri ning pakkuda lisaks tavatööle veel suvepraktika võimalusi. Värbamissõnumites tõime välja kõik MarDenti eelised alates tipptasemel ja Läänemaal ainulaadsest tehnoloogiast kuni töötajatele majutuse pakkumiseni.

MarDent oli projekti väga pühendunud ja tugeva missioonitundega. Potentsiaalsete kandidaatidega kohtumiseks sõitsid nad kord isegi Narva. Ükskõik kui keeruline olukord ka polnud, igal kohtumisel sütitas klient Brandemi värbajaid uue hooga projekti jätkama. Vastastikuse entusiasmi tulemusel ei heidutanud meid ka tervisekriisist tingitud protsessi venimine.

KES SIHTOTSIB, SEE LEIAB

Pärast pikka ja väljakutseid täis projekti tasus kogu vaev end ära, sest MarDentis leidsid endale koha kaks suvepraktikanti ning kaks arsti, kes osalise ja paindliku tööajaga Läänemaa inimeste hambatervise eest hoolitsevad.

Tartus õppiva praktikandi Joanna jaoks tundus Haapsalu ideaalse variandina praktikaks eriti seetõttu, et suurlinna kliinikutes ei pruugi tudengid palju patsiente saada, „Pealegi on Haapsalu ju väga ilus suvelinnake, praktikakoht on tasustatud ja ööbimine kliiniku poolt, seega ma ei leidnud põhjust, miks mitte minna. Paljud on küsinud mu käest, miks sa ikkagi Haapsalusse läksid, sest see on ju nii kaugel. Samas ma ei ütleks, et olen midagi tegemata jätnud lihtsalt sellepärast, et Haapsalu on kaugel.“

MarDenti tegevjuht Marko kiitis samuti projekti eestvedajaid, „Brandemiga võiks alati uuesti koostööd teha, kui vaja. Minu silmis on see väga positiivne ettevõte, kelle meeskond on professionaalne, suhtleb vahetult ja mõtleb kaasa.“

Niisiis, alati tasub vastu võtta väljakutse, millega panna proovile oma professionaalsus ja sihikindlus. Kui ka Sinul on plaanis lähiajal täita positsioone, millega vajad Brandemi värbajate teadmisi ja abi, võta meiega ühendust ja toome Sulle kiirelt nii tulemused kui lootuse edukalt eesmärkideni jõuda.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.