Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Margaret Idasaar - joogast krüptoni

Margaret Idasaar - joogast krüptoni

Karoliina Arold
7. veebruar, 2022

Kus on, sinna tuleb juurde! Nii ka Brandemisse. Aasta esimestel päevadel kasvas Brandemi tiim veelgi. Meil on rõõm teatada, et meiega on liitunud uus värbamiskonsultant Margaret!

Margareti huvi värbamise ja personalitöö vastu sai alguse juhiabina töötades, mistõttu otsustas ta minna täiendavalt õppima personalijuhtimist. Magistriõpingute ajal sai ta kinnitust, et töö inimestega on talle südamelähedane ning nii leidis Margaret oma tee värbamismaastikule.

Margareti sõnul võlus Brandem teda eelkõige oma kontseptsiooni poolest, mis hõlmab peale värbamise ka turundust. Lisaks ettevõtte sisulisele poolele hindab Margaret kõrgelt inimesi ning nendevahelisi suhteid: ”Mulle meeldis väga Brandemi professionaalne ja kokkuhoidev tiim, kellega koos värbamismaastikul kasvada ja areneda. Olles kuu aega juba Brandemis olnud, võin öelda, et meie tiimis on nii ägedad ja head inimesed!”

”Minu jaoks on oluline, et mu töö oleks tähendusrikas ja värbamine on seda kindlasti. Saan aidata nii ettevõtteid nende eesmärkide täideviimisel, kui ka inimesi, oma unistuste töökoha leidmisel. Kogu protsessi juures hindan toetavat ja meeldivat kogemuse pakkumist. Suhtun inimestesse avatult ja eelarvamusteta ning usun, et iga inimene on oluline.”

Tööandja valikul peab Margaret oluliseks kaasaegset organisatsioonikultuuri, kus olulisel kohal on ka pehmed väärtused: ”Usun, et tänu usaldusele ja inimlikkusele on töötajad ettevõttes edukamad ja produktiivsemad.”

Margaret on üks suurimaid loomaarmastajaid, kellele meeldib pidevalt õppida ja ennast arendada vaimsetest praktikatest krüptomaailmani. Tööväliselt tegeleb ta rohkelt jooga praktiseerimisega ning naudib enesearengut soosivate raamatute lugemist. Lisaks harrastab meie uusim liige jalutuskäike looduses, sest just seeläbi on võimalik laadida end uue energiaga.

Aitäh, Margaret, et täiustad meie tiimi!

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.