Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Brandemi meeskond

Meie agentuur sai uue juhi

18. jaanuar, 2018

Alates 1. jaanuarist juhib meie agentuuri Marie, kes on ühtlasi üks agentuuri asutajatest. Seni agentuuri juhtinud Paavo jääb ettevõttega seotuks, jätkates edaspidi partneri ja osanikuna ning aidates juhtkonda strateegilistes küsimustes.

Paavo toob välja, et agentuur loodi eesmärgiga aidata Eesti tööandjatel hoida ja leida omale häid töötajaid. Ka kolmeks esimeseks tegevusaastaks püstitatud eesmärgid said täidetud. „Praegu saab öelda, et ettevõtte käivitamise faas on edukalt läbitud ning Brandem on kujunenud Eestis tööandjaturunduse valdkonna eestvedajaks,“ sõnas ta.

Ühtlasi usub Paavo, et Brandemi ärimahud on tulevikus kindlasti kasvamas, kuna heade töötajate leidmine ja hoidmine on endiselt olulised probleemid, millega tööandjad silmitsi seisavad. „.Me oleme ainus agentuur Eestis, kus on ühtseks metoodikaks kokku pandud turundus- ja värbamisvaldkonna parimad praktikad, mis on meie klientidele toonud väga häid tulemusi“.

Marie on uuteks väljakutseteks valmis ning võtab agentuuri juhtimise üle põnevusega. „Kolme aasta jooksul oleme kogu Brandemi tiimiga tõestanud, et suudame oma klientidele tuua käegakatsutavaid tulemusi“.

Marie sõnul on uue aasta eesmärgid juba paigas: „Meie eesmärk on endiselt olla tööandja turunduse eestvedaja Eestis ja aidata oma klientidel hoida ja leida häid töötajaid. Oma tegemistes toetume agentuuris paika panudud väärtustele. Oleme tulemustele orienteeritud ja rakendame ka edaspidi Brandemis välja töötatud ja korduvalt häid tulemusi toonud tööandja brändingu metoodikat,“ lisas ta. 

Soovime Mariele tema töös palju edu, julgust ja rõõmsaid hetki!

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.