Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Pille Tamme Brandem

Pille Tamme - Brandemi õmblushuvilisest staarvärbaja

9. märts, 2021

Märtsikuus tervitame enda tiimis mitut uut nägu – värbamiskonsultant Pille ja värbamisassistent Kaisa, kelle kohta saad lugeda siit.

 

Pille värbamiskarjäär algas eriala lõpetamise järgselt Lennujaamas, kus kogu kollektiiv nägi temas kui "rohelises" personalitöötajas potentsiaali, mille ta edukalt ka ära kasutas, suutes näiteks leida kõik vajalikud töötajad osakonda, kust oli enne pidevalt rohkem kui 3 inimest puudu olnud. Oma kustumatu entusiasmi saatel on ta viinud korda nii mitmeidki tegusid, püüdes tavapäraseks kujunenud värbamisprotsesse uuendada ja neisse uusi ideid tuua.

Kõige rohkem naudib Pille värbamise juures kohtumisi erinevate põnevate inimestega: "Iga vestlus kujuneb omamoodi ja kui lõpptulemusena saab õige inimene õigele kohale, siis on väga hea tunne."

Brandem kõnetas Pillet koheselt: "Mulle meeldis see, et esimesel kohtumisel nägin, kellega koos ma töötama hakkan. Minu jaoks Brandemit iseloomustab energilisus, „Lets do it!“ mõtlemine ja töökus - need on minu jaoks ligitõmbavad jooned."

Oma eesmärkideks Brandemis on Pille seadnud saada värbajana tugevamaks, leida õiged inimesed õigetele kohtadele, olla koostööpartneritele parim partner, kelle poole pöördudes saavad nad olla teenuse kvaliteedis kindlad.

Vabal ajal meeldib värskele brandemlasele aga veeta aega oma perega ning aeg-ajalt ka üht-teist õmmelda. Kui meie teine värbaja Evelin oskab teha ilusaid meike ja soenguid, siis Pille saab vajadusel meile moenõu anda, niisiis saavad nad seljad kokku panna nii professionaalsel kui hobide tasandil. Meil on Brandemis igatahes väga hea meel uuenenud tiimiga jätkata värbamismaastikul tegutsemist!

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.