Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

y-generatsioon

Suurimad valearvamused noorte kohta (video)

2. juuli, 2015

On juunikuu. Käes on iga-aastane suur koolilõpetamiste periood. Ülikoolidest, kutsehariduskeskustest ja gümnaasiumitest lahkub diplomi ja rõõmsa tujuga sel suvel tuhandeid ja tuhandeid eesti noori - osa neist õpib edasi, osa siseneb tööjõuturule. Viimase aasta jooksul on eesti keeles väga palju kirjutatud Y- ja Z-generatsioonist - kes nad on, millised nad on ja mis neile meeldib (vt näiteks Ott Pärna arvamusartikkel Postimehes) ja kuidas neid värvata. Arvamusi Y-generatsioonist on väga erinevaid. Ka teaduslikud uuringud Y-generatsiooni olemuse kohta on jõudnud erinevatele järeldustele. 

Generatsioon Y - need on buumiaja noored, kes on sündinud aastatel 1982 - 1999. Y-generatsiooni kutsutakse ka Mina- ja Miks-põlvkonnaks.

EDUKAD NOORED ANNAVAD ETTEVÕTETELE NÕU, KUIDAS NOORI ENDA JUURDE TÖÖLE MEELITADA.

Jagan teiega ühe noore ja eduka ameeriklase, Adrian J. Hopkinsi videot "Y- generatsioon räägib: kuidas peaksid tööandjad ligi meelitama ja hoida Y-generatsiooni noori.” Videos räägivad edukad noored ise suurimatest vääritimõistmisest nende generatsiooni kohta. 

Vaata videot: Millennials on Being Millennials 

Kui Sulle meeldis see artikkel: lae alla ka uus e-raamat personalijuhtidele ja värbamisega tegelejatele: 
"4 sammu, kuidas levitada tööandja brändi hea sisu kaudu". 25 lk kasulikku sisu! 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.