Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Kampaania raames annab Brandemi värbamistiim tasuta konsultatsiooni, mille eesmärgiks on anda praktilised teadmised tulemusi toovaks värbamisprotsessiks.

Tasuta konsultatsioon tulemuslikuks värbamiseks!

24. jaanuar, 2017

Eduka värbamise eelduseks on põhjalik eeltöö. Tihtipeale piirdutakse aga vaid ametiprofiili pealiskaudse kirjeldamisega, ehk kandidaatidele esitatavate nõuete ja tööülesannete loetlemisega. 

Mida, kellele ja kuidas me müüme?

Brandemis teame, et värbamine = müük. Selleks, et värbamine oleks edukas, leiame alati vastused kolmele olulisele küsimusele: mida, kellele ja kuidas me müüme?

Teades, milline on potentsiaalne sihtrühm, tööandja eristuvad tugevused ning viisid, kuidas neid kandidaatidele kommunikeerida, võime olla kindlad, et leiame mitte ainult sobivad, vaid ka tulevasele tööandjale lojaalsed töötajad. 

"Pärast Marie ja Paavoga kohtumist lähenen värbamisprotsessile hoopis teise nurga alt ja seda kindlasti targemana! Olgem ausad, välismaal on see üsna aktuaalne teema, Eestis ka, suuresti tänu Brandemile." Katre Laan, Da Vinci Management personali- ja büroojuht.

3 põhjust, miks konsultatsioonile tulla:

  • Saad vastused olulistele küsimustele, millele enne värbamist tavaliselt ei mõelda.
  • Saad teada oma sihtrühma ootused: miks nad tööandjat vahetavad? Mille alusel endale uut tööandjat valivad?
  • Anname Sulle praktilised teadmised tulemusi toovaks värbamisprotsessiks.

"Brandemiga koostöö suurimaks väärtuseks pean teadmist, et värbamiskampaaniale saab läheneda ka “teistmoodi”. Saab otsida töötajaid tavapärastest otsingukanalitest väljastpoolt ning pakkuda oma töötajatele eristuvaid väärtusi, nagu näiteks paindlik tööaeg. Projektijuhi suhtumine töösse oli positiivne ning soovitaksin Brandemit ka teistele ettevõtetele!" Anu Eha, Elisa jaemüügi osakonna juht

Küsi tasuta konsultatsiooni siit: http://www.brandem.ee/tasuta-konsultatsioon

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.