Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Maarja Närska, Brandem, turundusjuht

Tere, rahvusvahelise digiturunduse kogemusega turundaja

24. jaanuar, 2019

Jaanuaris liitus agentuur Brandemi meeskonnaga Maarja Närska, kes hakkab täitma turundusjuhi rolli. Maarja on mitmeaastase müügi- ja turunduskogemusega, olles töötanud nii Eestis, Londonis kui ka Küprosel.

Maarja õpib Tallinna Tehnikaülikoolis ärinduse ja turunduse suunal ning ta on varasemalt töötanud turundusspetsialistina erinevate valdkondade start-up’ides, aidates neil oma turunduseesmärke saavutada. Ta on eelkõige strateeg, kellele meeldib asjale läheneda analüütiliselt ning mõõta iga tegevuse efektiivsust. Oma varasemas töös on Maarja vastutanud brändi ühtse ilme loomise ja hoidmise, turundusplaanide väljatöötamise, digitaalturunduskampaaniate läbiviimise, sotsiaalmeedia turundamise ning sisuloome eest.

Maarja otsis Eestisse naastes vaheldusrikast tööd agentuuris: „Brandem on kiiresti arenev ning rohkelt väljakutseid pakkuv ettevõte. Siin töötavad inimesed, kes tõesti naudivad oma igapäeva tööd ja tegemisi.”

Maarja ülesandeks Brandemis saab meie brändi edasiviimine ning digiturundusalaste teadmiste rakendamine klientide projektides: „Üha rohkem saab paralleele tõmmata turunduse ja personali valdkondade vahel. Nippe ja teadmisi, mida kasutame ettevõtte turundamisel lõpptarbijale, saab edukalt rakendada ka ettevõtte kui tööandja turundamisel.”

Brandemi meeskond soovib Maarjale palju uusi ideid ning jaksu uuel positsioonil!

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.