Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

palgateater vaba laval

Tule palgateatrisse!

14. detsember, 2015

Lugupeetud juht, personalijuht, 

Kutsume Teid värske Tööandjate ja töötajate tööturu- ja palgauuringu Sügis-Talv 2015/16 tulemuste esmaesitlusele. 

17. detsembril 2015 kell 9:30-16:00 Telliskivi Loomelinnakus Vaba Lava väikeses saalis (Telliskivi 60a, Tallinn) meeleolukas seminar "PALGATEATER". Kaasa teeb Improteater!

ESINEJAD

Seminaril esinevad paljud Eesti praktikud: Kaire Soovik (Ragn Sells), Kaur Kuurme (BBQ Catering juht), Karin Madisson (advokaadibüroo SORAINEN partner), Tiina Zackrisson (Saybolt Eesti), Kaspar Kruup (Flowtime), Pille Semjonov (HR Factory), Marie Evart (Brandem), Renita Käsper (CV Keskus), Priit Tamm (Mistra-Autex tegevjuht), Kaia-Kaire Hunt (MTÜ Terve Maailm), Guido Pärnits (Ülemiste keskuse juht), Klaas-Jan Reincke(Flowtime), Paavo Heil (Brandem tegevjuht) ja Karl Vilipõld (AB Logistika Grupp tegevjuht).

Ekspertide ja praktikute aruteluringides otsime vastuseid küsimustele:

  • Kuivõrd on Eesti töötajad valmis töötama koos eri rahvustest inimestega?
  • Kas ja kuidas leevendavad paindlikkus ja soodustused palgasurvet
  • Värbamine: kust ja kuidas leida vajalikke töötajaid aastal 2016?
  • Millised tööpakkumised aitavad tänasel tööturul meelitada ligi sobilikke kandidaate?
  • Milliseid soodustusi tööandjad pakuvad ja milliseid soodustusi töötajad oluliseks peavad?

Minu jaoks oli üllatus see, et ligi pooled töötajad ei ole rahul tööandja poolt pakutavate soodustustega – rahulolematuid soodustustega oli isegi rohkem kui rahulolematuid töötasuga. See ei tähenda, et soodustusi ei pakuta, vaid pigem seda, et need ei vasta töötajate ootustele või töötajad ei väärtusta neid. Palgateatris vaatame, millised soodustused millistele töötajate gruppidele olulisemad on,"

Kadri Seeder, Palgainfo Agentuur

​Päevakava koos esinejatega veebis SIIT. Üritusel osalemise tasu on 129 eurot + KM. Uuringus osalenutele pakutakse soodushinda 79 eurot + KM. Uuringus osalejatele on välja pandud mitmeid auhindu, sh ka Brandemi auhind. 

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.