Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

osale tööturu-ja palgauuringus ja võida national geographic tellimus

ÜLESKUTSE! OSALE IGAKEVADISES TÖÖTURU- JA PALGAUURINGUS!

20. Mai, 2016

Brandem koostöös Palgainfo Agentuuriga viib läbi igakevadist tööturu- ja palgauuringut, mille käigus küsitletakse organisatsioonide esindajaid ja töötajaid. Uuringu käigus selgitame välja trendid tööturul ja tasustamises ning saame teada, kuhu kaovad kandidaadid. Tegemist on Eesti suurima tööturu- ja palgauuringuga, milles osaleb üle 10 000 töötaja ja 400 organisatsiooni. 

Kõigile vastajatele on välja pandud kingitused: ajakirja „National Geographic Eesti" kahe kuu kinketellimus ning Viking Line sooduspakkumine. Lisaks loositakse kõigi vastajate vahel välja auhinnad ESTONIA Hotel & Spalt, Brandemilt, Prismalt, Sakult ja teistelt. 

Uuringu tulemuste kokkuvõte "Tööturu- ja tasustamise trendid Kevad-Suvi 2016" (pdf, 60 lk) ilmub 22. augustil ja see saadetakse kõigile tasuta e-postile.

UURINGU TULEMUSTE KOKKUVÕTE ANNAB PÕHJALIKU ÜLEVAATE JÄRGNEVATEST TEEMADEST: 

  • tööturu ja töötasude muutustest, 
  • töötajate tööturukäitumisest, sh töökoha vahetamise ajenditest, 
  • töötajate  rahulolu, motivatsiooni ja tööga haaratust mõjutavatest teguritest,
  • töötajate lojaalsusest ja organisatsiooniga sidususest erinevates valdkondades.

Küsimustikule saab vastata nii eesti kui vene keeles. Vastamine võtab aega 10-15 minutit. Soovi korral on võimalik ankeet salvestada ning täitmist hiljem jätkata. 

NB! Küsitluses saab osaleda kuni 31. maini. Ootame aktiivset osavõttu! Teie panus on väga oluline!

BRANDEMI JA PALGAINFO AGENTUURI KOOSTÖÖS LÄBI VIIDUD VARASEMATE UURINGU TULEMUSTE PÕHJAL ON AVALIKUSTATUD ERINEVAID ARTIKLEID. SULLE VÕIKSID HUVI PAKKUDA:

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.