Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

USA merevägi

USA merevägi küsib rahva abi, et leida sobivat värbamise tunnuslauset

6. märts, 2015

USA merevägi on võtnud kasutusele huvitava lähenemise, et leida uut tunnuslauset, slogan'it oma värbamisturunduse tegemiseks. Pärast rohkem kui 5 aastat kasutusel olnud tunnuslauset "A global force for good" on otsutatud anda kõigile inimestele võimalus ise välja pakkuda võimalikke tunnuslauseid. 
Seni on kõik värbamiseks kasutatavad USA mereväe tunnuslaused tellitud reklaamiagentuuridelt või välja töötad juhtkonna seas. Nüüd aga saab iga inimene olenemata sellest, kas ta on USA mereväelane või ei, pakkuda välja kui 3 tunnuslause varianti. Esitamiseks on vaid tarvis sisestada e-mail, nimi ja telefoninumber. Kõige populaarsema tunnuslause pakkuja saab au ja kuulsust USA mereväe väljaandes Navy Times. 

America's navy slogan

Tunnuslauseid sai USA mereväe kodulehel välja pakkuda kuni veebruari lõpuni. Nüüd on jäänud üle vaid oodata tulemusi - kas uus mereväe tunnuslause leitakse ja milline saab see olema? Viimane "A global force for good" tunnuslause ei meeldinud paljudele mereväelastele endile.  

Allikas: Navy Times

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.