Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

tagasiside töökuulutustele

Uudis! Anname töökuulutustele tasuta tagasisidet!

6. august, 2015

Soovid töökuulutuste abil saada rohkem sobivaid kandidaate? Kui jah, siis on järgnev uudis Sinule. Meie missioon Brandemis on aidata ettevõtetel hoida ja ligi meelitada häid töötajaid. Seepärast pakume Sinu ettevõttele tasuta töökuulutuse hindamist - et näidata, kuidas saaksid muuta oma töökuulutused atraktiivsemaks ning paista konkurentide seast silma.

Eesmärk, mida soovime aidata Sul saavutada, on, et saaksid rohkem sobivaid kandidaate. Uuringud tõestavad, et töökuulutused, mis on visuaalselt ja sisuliselt atraktiivsed ja eristuvad, saavad kordades rohkem sobivaid kandidaate. Loogiline, kas pole?

Töökuulutuse hindamise käigus vaatab üks meie värbamisturunduse spetsialist Sinu töökuulutuse üle ja annab soovitusi, kuidas muuta kuulutus selliseks, et saaksid maksimaalselt kvaliteetseid kandidaate. Hindame, kas töökuulutus on visuaalselt ja sisu poolest sihtrühmale atraktiivne. Toome välja Sinu töökuulutuse tugevused ja nõrkused võrreldes konkureerivate töökuulutustega. Hinnangu saamiseks saada meile oma ettevõtte töökuulutus ja me vaatame ta kriitilise pilguga üle ning anname 7 päeva jooksul tagasiside ja soovitused.

Pakkumine on lõppenud! Kui vajad abi töökuulutuste hindamisel, disainimisel või sõnastamisel, siis ulatame hea meelega oma abikäe. Kirjuta meile: tere@brandem.ee või uuri lisa meie teenuste kohta.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.