Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

tasuta tagasiside karjäärilehele Brandemilt

Uudis! Küsi oma karjäärilehele tasuta tagasisidet!

14. aprill, 2016

Kui Sinu ettevõttel on karjäärileht, kuid Sa ei ole päris kindel, kas ja kui hästi see kandidaatide värbamisele kaasa aitab, siis küsi meilt tasuta analüüsi!

Meie missioon Brandemis on aidata ettevõtetel hoida ja ligi meelitada häid töötajaid. Seepärast pakume tasuta tagasisidet Sinu ettevõtte karjäärilehele, et näidata, kuidas saaksid muuta oma karjäärilehe kandidaadi jaoks köitvamaks. Seda kõike selleks, et aidata Sul kokku hoida värbamisele kuluvat aega ja raha ning suurendada sobivate kandidaatide arvu.

KASUTA VÕIMALUST JA KÜSI OMA KARJÄÄRILEHELE TASUTA TAGASISIDE!

Meie värbamisturunduse spetsialistid vaatavad Sinu karjäärilehe üle ja anname soovitusi, kuidas muuta see võimalikult tulutoovaks nii värbajale kui kandidaadile. Analüüsime, kas karjäärilehel olevad argumendid veenavad Sulle olulist sihtrühma just Sinu ettevõttesse tööle tulema. Saad konkreetseid soovitusi, kuidas muuta karjäärileht kandidaatide jaoks atraktiivsemaks, kuidas anda karjäärilehe abil paremini edasi ettevõtte unikaalset tööandja brändi ning tõsta sobivate kandidaatide arvu. Selleks kasutame muuhulgas ka Eesti suurima tööturu-uuringu tulemusi, kust saame teada eri sihtrühmade ootused tööandjale, kandideerimisest loobumise põhjused jms.

Saada meile oma ettevõtte karjäärilehe link SIIN ja saad 7 päeva jooksul tasuta tagasiside ja soovitused.

Küsi tasuta tagasisidet oma ettevõtte karjäärilehele siit: http://karjaarilehe-tagasiside-brandemilt.instapage.com/

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.