Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Värbamine_Brandem

Uue värbaja troonile astub värske brandemlane Evelin

27. jaanuar, 2021

Jaanuaris liitus Brandemi meeskonnaga kogenud värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi, kes on värbamiskarjääri kõrvalt õppinud muuhulgas ka meigikunstnikuks ning on kahe tütre ema.

Evelin võtab üle veebruari alguses lapsehoolduspuhkusele mineva värbamisstaari Minna-Maria Lõbusa trooni ning jätkab Brandemi klientidele tulemusliku värbamisteenuse pakkumist.

"Värbamise juures kõige suurema naudingu annab mulle teadmine, et olen kellegi elu muutnud. Kui sa pakud parimale kandidaadile tema unistuste tööd ja näed hiljem teda organisatsioonis arenemas, siis sellest paremat tunnet pole! Oma „lapsukeste“ käekäigu jälgimine annab alati sellise hea tunde," jutustab Evelin. Ta puutus värbamisega esimest korda kokku 2006. aastal Eesti Posti Põhja regioonis, kus tema rolliks oli leida postkontori juhatajatele sobivaid kirjakandjaid. Sealt edasi liikus Evelin Elisa Eestisse, mida loeb ta oma suurimaks mõjutajaks spetsialiseerumisel personalivaldkonnas. Elisas sai talle selgeks, et värbamine on see, mis paneb ta silmad särama ja teeb seda ka siiani. Viimased 1,5 aastat värbas Evelin lennundusmaastikul, mida oli väga huvitav seestpoolt tundma õppida.

"Brandemisse tulin seepärast, et nad on väga uuendusmeelsed ja käivad värbamismaastikul ajaga kaasas. Samuti näen enda jaoks arenemiskohti nii projektijuhtimise kui värbamiskampaaniate loomise poolelt."

Brandemi tiim on põnevil ja õnnelik, et kollektiivi lisandus värsket kogemust ja perspektiivi (ning nüüd on meil keegi, kes järgmise pildistamise jaoks meie juukseid ja meiki sätib!).

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.