Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Brandem otsib värbamisprojektide juhti

Värbamisprojektide juhi värbamiskampaania kokkuvõte

20. juuni, 2016

Siin on väike ülevaade värbamisprojektide juhi värbamiskampaania tulemustest. Konkurss algas aprilli viimasel nädalal ning lõppes juuni alguses. Töökuulutust saate tagantjärgi vaadata SIIT ja SIIT .

MIKS KASUTASIME KAHE ERINEVA AMETINIMETUSEGA TÖÖKUULUTUST?

Värbamiskampaania raames kasutasime kahte erinevat ametinimetust: värbamisprojektide juht ja värbamiskonsultant. Näeme Brandemis uuel inimesel just värbamisprojektide juhi rolli, kuid selleks, et mitte vähelevinud ametinimetuse tõttu häid kandidaate kaotada, kasutasime ka sihtrühma seas laiemalt levinud ametinimetuse versiooni.

MIKS PALUSIME KANDIDAATIDEL LISAKS CV-LE SAATA LÜHIKE ENESEKIRJELDUS?

Palusime kandidaatidel kuni 100 sõnaga põhjendada, miks nad arvavad, et nemad on meie jaoks parim valik. Seadsime enesetutvustusele piirangu, sest värbaja peab suutma piiratud tingimustes (nt töökuulutuse formaat) argumenteeritult sisu esitama.  Et värbamisel tuleb kasuks müügioskus, andis lühike ja lööv enesetutvus võimaluse näha kui osavad kandidaadid müügitöös on.  

TÖÖKUULUTUST JAGASIME NELJA ERI TÜÜPI KANALIS

 • Brandemi oma blogis. Kuna töökuulutuse formaat ei võimalda infot nii põhjalikult edastada, siis kirjutasime oma blogisse ülevaatliku artikli, mis kirjeldas Brandemi värbamisteenuse eripära ning andis edasi töö sisu. 

 • Facebooki ja LinkedIni lehel

 • CV Keskuses ja CV-Online’s

 • PARE veebikeskkonnas

MIKS KANDIDEERITI?

 • Tegevusvaldkond kõnetas

 • Töökuulutus eristus teistest

 • Tööpakkuja kodulehekülg jättis positiivse mulje

 • Võimalus kaasata oma töösse erineva valdkonna spetsialiste

 • Paindlik tööaeg

Mulle väga meeldis ettevõte üldiselt. See kuvand, mis minuni oli ettevõttest jõudnud, oli väga hea. Kõik oma ala professionaalid ja täiesti uus valdkond Eestis. Ja kes ei tahaks töötada sellises kollektiivis? Kuulutuse puhul kõnetas mind kindlasti esiletõstetud ametinimetus "värbamisprojektide juht", millega kaasneb vastutus, tööülesanded ja tähtis "nimi". Kuulutusel oli väga hea disain ja erinevad loosungid punktide juures. Näiteks "vau" selle juures, et me ei loe töötunde vaid töö tulemust. See oli ka kuidagi tore, et ootasite kokkuvõtvalt 100 sõnaga enda iseloomustust. Mis minu jaoks tähendas enda parimat kirjeldust, mitte pikka motivatsioonikirja. Intervjuu oli pigem vabamas vormis ja väga hästi presenteeritud. Ettevõtte jättis kohe väga läbipaistva mulje, mis tekitas minus kui kandidaadis koheselt usaldust. Palgasüsteem oli koheselt väga ilusti näha, kuidas palk moodustub jne. Loomulikult ei saa mainimata jätta osaluvõimalust ettevõttes, mis näitab ettevõtte panustamist ka töötajasse. Mainimata ei saa jätta blogi väga huvitavaid artikleid.” 

Liisi, Brandemi uus värbamisprojektide juht

TULEMUSED NUMBRITES:

 • 2898 töökuulutuse vaatamist CV Keskuses ja CV-Online’is

 • 67 inimest saatis oma CV ja kaaskirja

 • 16 toreda inimesega tegime telefoniintervjuud

 • 10 väljavalitud kandidaati kutsusime vestlusele

 

Suur aitäh kõikidele, kes värbamisprojektide juhi konkursil osalesid! Kohtusime väga huvitavate inimestega. Kuna värbamine on müük, siis tugeva eelise andis kandidaatidele müügi taust. Lõppvalikusse jõudis kolm väga tugevat kandidaati.

Tulemus: 20. juunil alustas meie meeskonnas Liisi Orlovski. Tere tulemast Brandemisse! :)

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.