Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Andreas Unt, videoturundaja

Videoturundaja, tere tulemast Brandemi meeskonda!

18. september, 2018

Septembri algusest liitus Brandemi meeskonnaga videoturundaja Andreas Unt, kes on muuhulgas turundustööriista Brandlyse eestvedaja ja äriarendaja. Lisaks on Andreasel ka mitmeaastane kogemus müügis ja turunduses.

Andrease isiklikuks huviks ja tegevusalaks Brandemis saab olema videoturundus: Kui töötasin mõned aastad tagasi ühe brändi loomise juures ning tekkis vajadus videograafi järele, siis tundsin puudust just sellisest videograafist, kes lisaks tehnilisele pilgule omaks ka turundaja vaadet ning vaataks videomaterjali mitte ainult läbi kaameraobjektiivi, vaid ka läbi ettevõtte turundusplaani ja -eesmärkide,” sõnab Andreas. Sel hetkel otsustasin alustada koostööd paari videograafiga kombineerisin enda turundusvaistu nende videotehniliste oskustega ning sealt saigi alguse minu kirg videoturunduse vastu,” lisab ta.

Andrease eesmärk on omandada kogemust agentuuris, mis tegeleb väga eriilmeliste projektidega nii, nagu seda teeb praegu meie agentuur: Brandem tööandja turundus- ja värbamisagentuurina on täpselt sellises faasis, kus ettevõtte käivitamisest on süsteem korralikult tööle saadud ning nüüd jääb üle vaid kasvada. Ma ei kujutaks ette töötamist organisatsioonis, mis on rahul status quo’ga.”

Andrease ülesandeks Brandemis saab videosuuna kasvatamine: „Videot nähakse tihtipeale vaid kuluallikana ja arvatakse, et investeeritav raha ei too nii palju tulemusi kui mõni muu turundusmeetod. Tegelikkuses on aga olukord teine, video potentsiaali ei osata tihtipeale ära kasutada. Minu visioon on see, et 3 aasta pärast  on 90% töökuulutustest videoga lahendatud ja absoluutselt igal keskmisel ja suuremal tööandjal on endast kodulehel tööandja mainevideo.“

Agentuuri tegevjuhi Marie Evarti sõnul on tänast tööturu olukorda ja trende vaja arvesse võtta ja liikuda traditsioonilisest „töö kuulutamisest“ uuemate lahenduste juurde: „Selleks, et leida häid inimesi, kes aitaksid ettevõtte ärilisi eesmärke ja visiooni ellu viia, on vaja  värbamissõnumitega tekitada emotsioon. Video võimaldab vajalikku emotsiooni tekitada ja anda potentsiaalsele kandidaadile vastused olulistele küsimustele, milline on töökeskkond, tulevased tiimiliikmed, juhtimiskultuur jne.“

 

Brandemi meeskond soovib Andreasele nutikaid ideid ja jaksu uuel ametikohal!

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.