Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

vidyardi värbamisvideo

Vidyardi kihvt värbamisvideo

27. märts, 2015

Vidyard on üks suurimaid videoturunduse platvorme, mille teenuseid kasutavad maailmakuulsad ettevõtted. Neil on umbes 50 töötajat ja nad tegelevad pidevalt värbamisega. Eestis on tunda hoiakut, et oi, värbamisvideoid teevad ainult suured organisatsioonid ja see on väga kulukas lõbu. Kuid tegelikult nagu tõestab ka Vidyard'i kogemus, saab pühendumuse ja heade ideedega teha värbamisvideo, mis muudab värbamise kõvasti hõlpsamaks, nagu näha allpool tulemustest.

MIKS OTSUSTAS VIDYARDI PERSONALIJUHT LUUA ETTEVÕTTELE VÄRBAMISVIDEO?

Vidyard'i personalijuht Erin Klassen räägib, et värbamisvideo peamine eesmärk oli mõjutada laia hulka kandidaate, kes võivad sattuda Vidyard'i karjäärilehele ja on ehk huvitatud ka Vidyard'i jaoks töötamisest. "Me hoidsime värbamisvideo sõnumit piisavalt üldisena, et kõnetada nii turundajaid, müügiinimesi, insenere kui ka tudengeid nende erinevates karjäärifaasides," sõnas Erin Klassen. Konkreetsemalt olid eesmärgid järgmised:

  1. Tuua esile neid põhjuseid, miks töötada Vidyardis - video on väga hea formaat, et anda emotsioonidega koos edasi töötaja väärtuspakkumist ehk seda, mida ettevõte pakub oma töötajatele. 
  2. Rõhutada Vidyard'i ainulaadset, lustlikku ja samas töökat töökultuuri. On väga oluline, et sõnumid on formaadis (video), mida inimesed tahavad tarbida ja see jutustab lugu, mis hoiab põnevust. 
  3. Esitleda inimesi, kellest organisatsioon tegelikult koosneb. "Tahtsime näidata kandidaatidele päris inimesi, kes moodustavad meeskonnad, kellega neil on võimalus Vidyard'is liituda," sõnas Erin Klassen. Värbamisvideo kommunikeerib, kes ja millised on need inimesed Vidyardis ja mõjub sarnase mõtteviisiga inimestele ligitõmbavalt. 

VAATA VIDEOT:

Vidyard värbamisvideo

TULEMUSED

Kohe peale video valmimist laeti see üles Vidyard'i karjäärilehele, et mõõta video tulemuslikkust. Täna, kui saab võtta kokku video ühe aasta tulemused, on näha, et värbamisvideo toob siiani stabiilselt iga päev vaatajaid ja suudab hoida 60% inimesi videot lõpuni vaatamas. Väga tubli tulemus!

Erin tunneb heameelt ka selle üle, et väga harva juhtub, et ta räägib kandidaadiga, kes ei maini vestluse jooksul kordagi Vidyard'i värbamisvideot. Vidyard'i kogemusest pikemalt LinkedIni blogis.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.