Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

MIKS LUUA TÖÖANDJA VIDEO?
 

Videoga saad visualiseerida töökultuuri

Enam ei piisa töökuulutusel kahest sõnast “hea töökultuur”. 
 

Videoga jääd paremini meelde

Video kaasab rohkem meeli ja loob inimese mälus enam seoseid, seetõttu Sinu tööpakkumine jääb paremini meelde. 
 

Video toob tulemusi

Töökuulutustel, millel on video, veedavad inimesed kuni 487% kauem (Ongig, 2014)

Tööandja turundus sarnaneb aina enam tarbija turundusele. Videod on tarbija turunduses tavapärased, sest need töötavad. Tööandja turunduses on videod veelgi olulisemad, sest see on parim formaat andmaks edasi päris elu ja Sinu ettevõtte iseärasusi. 

Videotega on paremini võimalik tööotsija tähelepanu püüda, sest see on meelelahutuslikum kui tekst või pilt. Küll aga on võimalik luua video, mis ligitõmbamise asemel tõukab eemale. 

Brandemis me teame, kuidas luua just Sinule sobivad tööandja videod, mis toovad tulemusi.
 

TÄNU TÖÖANDJA VIDEOTELE:
 

Kõnetad Sulle olulist sihtrühma. Tööandja video, mille loomisel on lähtutud sihtgruppi kõnetavatest argumentidest, stilistikast ja levituskanalitest, toob Sulle sobivad talendid, hoides nii kokku Sinu olulist aega ja raha. 
 

Tugevdad oma tööandja brändi. Hea tööandja video annab edasi ettevõtte unikaalset brändi, võimaldades nii esile tuua oma ettevõtte eripära, kujundada oma mainet tööandjana ning eristuda konkurentidest.
 

Eristud tööturu konkurentidest. Töökuulutuse lugemiseks kulutab kandidaat keskmiselt 10-15 sekundit. Töökuulutustel, millel on video, veedavad inimesed kuni 487% kauem (Ongig, 2014). Atraktiivse tööandja videoga on võimalik tekitada huvi ja suurendada nende kandidaatide arvu. Ainuüksi tööandja video olemasolu suurendab sobivate kandidaatide arvu 2-3 korda. Lisaks sobivate kandidaatide värbamisele eristud seeläbi oma tööturu konkurentidest, kuna sihtgrupile atraktiivse ülesehituse ning sisuga videoid kasutavad tööturul täna veel vähesed.  
 

Muutud tööotsijale emotsionaalseks. Töö otsimist ja töökuulutusi peetakse pigem mitteemotsionaalseks protseduuriks. Selles pole muud kui argumendid, tööotsijate sobivus antud töökohale. Video aga muudab mängu. Videoga tekitad tööotsijas emotsioone, mis juhivad teda kandideerima. 

TULEMUS: SA MUUTUD TÖÖOTSIJATE SILMIS ATRAKTIIVSEKS TÖÖANDJAKS.

KUIDAS TEEME TÖÖANDJA VIDEOID, MIS PÄRISELT TÖÖTAVAD?
 

Tööandja video väljatöötamise protsess jaguneb järgmisteks etappideks:
 

1. Eeltöö ja sisendinfo kogumine
 
2. Tööandja sõnumite väljatöötamine lähtuvalt ametikohast, sihtgrupist ja töötaja väärtuspakkumisest ning kandidaadile edastatava info süstematiseerimine.
 
3. Tööandja video loovlahenduse ja struktuuri väljatöötamine.
 
4. Tööandja video stsenaariumi kirjutamine.
 
5. Video filmimine tulenevalt kliendi poolt kinnitatud stsenaariumist.
 
6. Video montaaž.
 
7. Kliendi tagasiside videole ja vajaduse korral täiendused.
 
8. Kliendi soovi korral tööandja video avalikustamine kanalites, kus potentsiaalsed kandidaadid liiguvad. Me ei piirdu vaid tööportaalidega, vaid kasutame alati alternatiivseid, kõiki võimalikke kanaleid, kus just antud sihtrühm liigub.

Olulisemate etappide vahel kooskõlastatakse tehtud tööd kliendiga.
 

MEESKONDA KUULUVAD OMA ALA PROFESSIONAALID, KEDA VÕID USALDADA
 

Brandem on ainus agentuur Eestis, mis on spetsialiseerunud tööandja videotele. Brandemis on ühendatud turunduse, juhtimise ja värbamise valdkonna kompetentsid. Kasutame oma töös teadmisi, mida oleme kogunud edukatest tööandja projektidest ja käega katsutavaid tulemusi toonud tööandja videote loomisest.

Tööandja videote professionaalse valmimise eest vastutab Brandemi konsultant Carina Mättikas. 

 

3 PÕHJUST, MIKS VALIDA ÄGEDATE TÖÖANDJA VIDEOTE LOOMISEL KOOSTÖÖPARTNERIKS BRANDEM:
 

1. Brandem on ainus agentuur Eestis, kes toodab tööandja spetsiifilisi videoid. Me toome reaalseid ja mõõdetavaid tulemusi. Brandemi tehtud tööandja videod visualiseerivad teid tööandjana kõige paremini. 
 
2. Meid usaldavad mainekad organisatsioonid. Brandem on teinud tööandja videoid sellistele ettevõtetele nagu Elisa, Pro Ekspert, Sleepwell.
 
3. Ühendame värbamise- ja turundusalased võimalused, kogemused ja teadmised. Suhtume videosse nagu igasse teise tööandja kommunikatsiooni lahendusse. Ehk me läheneme sellele kui turundajad.