Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
500+ edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses

Tööandja brändi lanseerimisüritus Elisale

Tööandja brändi lanseerimisüritus Elisale

Lanseerimisüritus on loomulik jätk Elisa tööandja brändi väljatöötamise projektile.

Eesmärk
Lanseerida uus tööandja bränd ja #tänaelisas Elisas sisemiselt. Tutvustada töötajatele kevadel 2016 Brandemi poolt tehtud suure tööandja brändi loomise projekti tulemusi ning öelda töötajatele “aitäh!” nende väga olulise panuse eest selle tulemuseni jõudmisel.
Tulemused

Elisa töötajad on kursis Elisa tööandja brändi ning selle sõnumitega ning oskavad seda igapäevaselt kommunikeerida.

Projekti eesmärk:

Seadsime endale eesmärgiks, et lanseerimine on olnud edukas, kui pärast lanseerimisüritust teavad töötajad, miks on Elisa võrreldes teiste tööandjatega eriline tööandja ja oskavad soovitada Elisat oma tuttavatele. Töötajad hakkavad kasutama hashtagi #tänaelisas.

"Tööandja brändi loomise juures jäin rahule ideede genereerimisega ja sellega, kuidas meilt saadud materjali ära kasutasite. Kõik, kellega projekti jooksul kokku puutusime, olid oma ala professionaalid, ehk teadsid, mida rääkisid ja pakkusid. Meile oli see oluline just selle poolest, et olime endale teadvustanud, et selles teemalõigus meil enda majas teadmisi ja oskuseid ei ole. Konkreetsetest tulemustest tooksin välja Elisa tõusmise CV-keskuse TOP-20 edetabelis 11. kohale. Sellesse tabelisse me varem mahtunud ei ole. Teine tulemus on Kristiine pilootprojekt (“6-tunnine tööpäev on okei”) – saime väga palju kajastust ning tähelepanu. Kindlasti julgen Brandemit soovitada ka teistele ettevõtetele - just eelkõige teie teadmistepagasi poolest. See suund, mille turul olete võtnud, on täielik nišitoode, millel korralik konkurents puudub." Kaija Teemägi, Elisa personalijuht

Lanseerimisürituse video

Projekti meeskond

Kaisa-Triin Karu – Projektijuht, ideed ja copywriting

Paavo Heil, Marie Evart –Tööandja brändi konsultandid

Pille Riin Pettai – Copywriting ja fotod

Marko Koks – Video