Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
500+ edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
tööandja brändi koolitus, tööandja turundus, tööandja bränd

Tööandja brändi koolitus

Sa tead, et tööjõuturul konkurentsieelise tagamiseks on vaja tugevat tööandja brändi. Aga kuidas veenda selles organisatsiooni juhtkonda, kelle otsustada on projektide käivitamine ja rahastamine? Brandemi läbi viidav ettevõtte sisene tööandja brändi koolituspäev viib töötajad ja juhtkonna ühele lainele ning annab argumenteeritud vastused küsimusele, miks on vaja tugevat tööandja brändi ja kuidas tööandja brändi juhtimisega tegeleda tuleb.

Tööandja brändi koolitus, mis see on?

Selleks, et saavutada tööjõuturul konkurentsieelis, on tarvis tugevat tööandja brändi. Tugev tööandja bränd vähendab värbamiskulusid (ja -aega), personalivoolavust, tõstab tööjõu tootlikkust ning pidurdab palgakulude kasvu. Need on näitajad, mis on olulised igale tegevjuhile ja finantsjuhile.

Tihtipeale puudub organisatsioonis tööandja brändi loomise know-how ja kogemus. Enne tööandja brändi loomisega alustamist soovitame viia organisatsiooni juhtkonnas läbi spetsiaalselt Sinu organisatsiooni jaoks kohandatud tööandja brändi koolitus. Tööandja brändi loomisel on oluline roll juhtidel. Seetõttu on meie spetsiaalne, 6- kuni 8- tunnine, Sinu ettevõtte eripära arvestav koolitus loodud just tippjuhtkonna ja personalivaldkonna töötajatele.  

Koolituspäeva tulemusena on kõik organisatsiooni otsustaja-liikmed tööandja brändi vajalikkuse osas ühel nõul, teavad, kuidas tööandja brändi loomine käib ning milline on juhtide roll selles.

Mida tööandja brändi sisekoolitus Sinu organisatsioonile annab?

Saad värske ülevaate tööjõuturu olukorrast. Avame tööturu olukorra tuginedes värskeimatele uuringutulemustele - viime Brandemis läbi tööjõuturu uuringuid. Täpse esitluskava paneme kokku lähtuvalt kliendi organisatsiooni seisundist ja teadlikkusest. Tutvustame tööturu olukorda, konkurentsi tööturul, tööandja mainet ja soovitamist mõjutavaid tegureid, kandidaatide ootusi soodustustele-hüvedele ning töötajate ja juhtide hinnangute erinevusi. Kõiki esitatavaid uuringutulemusi näitame Sinu organisatsiooni sihtgruppidest lähtuvalt.

  1. Saad teada, miks on vaja juhtida tööandja brändi ja kirjeldada töötaja väärtuspakkumine igale sihtrühmale/ametikohale
  2. Juhtkond saab teada, kuidas tööandja brändi väljatöötamise protsess käib ja teab oma olulist rolli selles.
  3. Lood esmase sisendi tööandja brändi loomise protsessi. Koolituspäeva raames kaardistame juhtkonna hinnangu tööandja tänasele kuvandile ning visiooni sellest, millise tööandjana soovitakse end tulevikus näha. See on juba otsene sisend edasisteks tööandja brändi loomise tegevusteks.
  4. Saad partneri, kes on pühendunud Sinu organisatsiooni eesmärkide täitmisele. Kui soovid tööandja brändi loomise projekti tulevikus ise juhtida, oleme oma teadmistega Sulle toeks ka edaspidi.

Põhjused, miks valida tööandja brändi koolituse läbiviijaks Brandem:

Oskame küsida õigeid küsimusi ja suunata teid läbimõeldud otsusteni. Meil on tööandja brändi loomises kogenud meeskond. Me oskame küsida õigeid küsimusi ja anda piisavalt infot, et teie juhid saaksid teha teadlikke otsuseid. Meie meeskonna liikmetel on aastatepikkune HR-i, turunduse, juhtimise ja suhtekorralduse valdkonna kogemus ja vastav erialane ettevalmistus. Loe meie meeskonnast lähemalt siit.

Teame, millest räägime. Meil on korduvalt läbitestitud tööandja brändi loomise metoodika, mis toob reaalseid tulemusi. Tänaseks oleme viinud läbi 10+ tööandja brändi turunduse strateegiaprojekti ja meil on ette näidata reaalsed klientidele toodud tulemused.

Meid usaldavad mitmed mainekad ja suured ettevõtted ja organisatsioonid. Oleme teinud tööandja brändi- ja strateegia koolitusi ning läbi viinud töötubasid sellistes tuntud ettevõtets nagu Elisa, Coop, Päästeamet, MYJAR, Tele2, Hilding Anders Baltic, jt. Loome koolituspäeval meeldiva õhkkonna, valmistame koolituse korralikult ette lähtuvalt kliendi ootustest ja vajadusest. Garanteerime, et koolitus on osalejatele inspireeriv ja praktiline. 

Kasutame tööturu- ja palgauuringu tulemusi. Viime Brandemis läbi uuringuied, et saada teada, mis on töötajatele Sinu sektoris tõeliselt oluline. Uuringuandmetest tulenevalt teeme enne koolitust analüüsi just Teie ettevõtte ametikohtadest lähtuvalt.

"Jäin selle päevaga väga rahule! Alati on selliste päevade puhul kõige olulisem, et oleks praktiline väljund - mida hakatakse teisiti tegema? Tööandja brändi töötoas saime kinnitust, et teeme paljusid asju õigesti ja joonistusid välja konkreetsed sammud, mida peame edasi tegema. Brandemi tiimi suhtumine oli väga sõbralik, kaasamõtlev, nõustav, aus ja avatud." Kristjan Seema, Tele2 müügi- ja turundusdirektor

Kes tööandja brändi koolitusel esinevad?

Tööandja brändi koolitusi viivad läbi Brandemi konsultant Carina Mättikas ja tööandja brändingu projektidega tegelev Karoliina Arold, samuti partnerid Tartu Ülikoolist. Vajadusel kutsume esinejaid teistest ettevõtetest rääkima oma kogemusest tööandja brändi loomisel.

Brandemi tiimi on kaasatud oma ala professionaalid, keda võid usaldada. Kasutame oma töös teadmisi, mida oleme kogunud näiteks 15-aastasest juhtimiskogemusest, kümnete organisatsioonide konsulteerimisest, edukatest müügi- ja värbamisprojektidest ning käega katsutavaid tulemusi toonud turundustegevustest.