Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Brandem

Brandemi uueks tegevjuhiks sai Keiu Kaitsa

9. oktoober, 2020

Alates 1.oktoobrist juhib värbamisagentuuri Brandem senine värbamisosakonna juht ja partner Keiu Kaitsa (Kiisler). Brandemi osanikena jätkavad Paavo Heil ja Marie Evart. 

 

Viimased 2 aastat on Keiu Kaitsa kuulunud Brandeni meeskonda nii tööandja brändingu konsultandi kui ka värbamistiimi juhi rollides. Personalivaldkonnas on Keiu tegutsenud üle 10 aasta, töötades näiteks värbamiskonsultandina CV Keskuses ja HR Business Partnerina Cirkle K-s.

 

"Oleme tõestanud, et Brandemi turunduslik lähenemine töötajate värbamisele ja hoidmisele, on toonud meie klientidele väga häid tulemusi. Turundus- ja värbamisvaldkonna praktikate kombineerimise abil oleme aidanud üles ehitada nii tugevaid tööandja brände kui ka tulemuslikult värvanud väga erinevatele positsioonidele. 2019. aasta oli meie jaoks märkimisväärne, kasvasime ligi kaks korda ja tugevdasime oma positsiooni värbamisagentuuride turul. Keiu tugev värbamistaust aitab Brandemil jätkata eelmisel aastal alguse saanud plaanidega," sõnas agentuuri senine tegevjuht Marie Evart. 

 

„Kogemus on näidanud, et meie kliendid väärtustavad Brandemi konsultantide pühendumust, professionaalsust ja värskeid ideid. Agentuurina oleme alati olnud personaalne ja paindlik ning sellisena on plaanis ka jätkata,“ ütleb Keiu Kaitsa ja lisab: „Ebastabiilsus ümbritsevas keskkonnas on viinud tööotsijad ja ka juba töötavad inimesed olukorda, kus vajatakse veel enam avatust ja selget kommunikatsiooni tööandjate poolt. Meie lahendused keskenduvad ka edaspidi just positiivse kandidaadi- ja töötajakogemuse loomisele, et aidata meie klientidel tulemuslikult värvata ning töötajaid motiveerida.“

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.