Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

onboarding'u koolitus

Onboarding'u koolitus sütitas tegudele

25. september, 2019

19. oktoobril toimus Brandemi koolitussarja “Kuidas leida ja hoida häid töötajaid” esimene koolitus, milleks oli “Eduka onboarding’u loomine organisatisoonis”. Onboarding’u koolituse viis läbi Transferwise’i sisseelamisprogrammi juhtinud ning hetkel personalivaldkonna konsultandina tegutsev Birgit Jürgenson. 

Onboarding ehk sisseelamisprotsess on ettevõtetes tihti alahinnatud tegevus, mis tegelikkuses on hädavajalikuks sammuks uute töötajate tulemuslikkuse tõstmisel. Organisatsioonid on tänapäeval pidevas muutuses - seetõttu tuleb ka onboarding’u tegevusi vastavalt kohandada ja täiendada. Birgit Jürgenson tutvustas koolitusel suurimaid onboarding’u väljakutseid ning selgitas, kuidas luua ettevõttele toimiv sisseelamisprogramm. Koolitusel osalenud said pärast teadmisterohket päeva ka erinevad materjalid ning onboarding’u check-listi, mida nad oma töös hiljem kasutada saavad. 

Koolituspäev algas vestlusringiga, mille käigus sai iga osaline jagada mõtteid, millised teadmisi ta päeva jooksul omandada soovib. Brandemi metoodika koolituste puhul on kaasamine – koolitusel osalenud said erinevate grupitööde ja harjutuste näol läbi proovida olulisemad onboarding’u sammud. “Koolituse efektiivsus seisnes Birgiti oskuslikus vedamises, mille käigus osalejad juba olemasolevaid teadmisi jagasid ning tänu sellele tervikpilti nägema hakkasid - sünergia töötas!” kommenteeris koolitust Monika Soosaar Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse kommunikatsiooniosakonnast. 

Hannela Viigi Replace OÜ personaliosakonnast ütles, et hakkab kindlasti koolituselt saadud teadmisi oma töös rakendama: “Mul on mustmiljon mõtet, mida tegema hakata! Sain palju teoreetilisi teadmisi, mida saan nüüd praktiseerida,” sõnas ta. Fujitsu personaliassistendi Rio-Steffi Plaaseri sõnul oli koolitus väga praktiline ja vahva: “Ma pole ammu nii heal koolitusel käinud! Meeldis lahendus, kuidas Birgit oma esitlust tegi: pildid, erinevad värvid, aktiivsed arutelud - see mõjus värskelt ja kõik jäi paremini meelde.”  

Vaata koolituse pilte Brandemi Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/tooandjaturundus/

Brandemi koolitussarja järgmine koolitus “Loovkirjutamine värbamises” toimub juba 24. oktoobril ning koolitussarja viimane koolitus “Mainekujundus ja brändisaadikud” leiab aset 3. detsembril. Ära maga võimalust maha ning registreeri end koolitusele: https://work.brandem.ee/koolitus/

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.