Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Epp-Kirke Küttis

Epp-Kirke Küttis 180° karjääripööre laborist värbamisse

Karoliina Arold
10. november, 2022

Novembris liitus Brandemi värbamisnaiskonnaga tõeline personalivaldkonna entusiast Epp-Kirke, kes täidab nüüdsest värbamisassistendi rolli. Kuidas leidis Epp-Kirke tee Brandemini ja millise karjääripöörde on ta elus läbi teinud, saad lugemist jätkates teada.

Mulle jäi koheselt silma Brandemi projektide lai ampluaa, läbi mille saan enda teadmisi arendada erinevates valdkondades, sõnab Epp-Kirke õhinaga küsimuse peale, miks otsustas ta liituda just Brandemi tiimiga. Ta lisab: Tööga käivad loomulikult kaasas huvitavad ja arendavad ülesanded, kuid sellest veelgi olulisem on õhkkond, mis töökeskkonnas valitseb. Kohas, kus inimesed omavahel koostööd teha ei suuda, ei ole nendest ägedatest ülesannetest pikas perspektiivis väga palju tulu. Täna ei saaks ma olla rohkem rahul, sest lisaks põnevatele projektidele on mul ka ääretult äge, kokkuhoidev ja inspireeriv tiim, kellega igapäevaselt kõrgeid eesmärke püüda!

Epp-Kirket kohates võib tulla üllatusena, et tegelikult on ta läbi teinud põneva karjääripöörde. Ehk oled juba jõudnud proovida uut leiva ja jõhvikatega piimašokolaadi Saarepiiga? Just see, 2022. aasta Eesti parima kondiitritoote tunnustusega šokolaad on Epp-Kirke üks kihvtidest töövõitudest. Eelnevalt hoopiski maitseküllasemas valdkonnas tootearenduse spetsialistina 10 uut šokolaadi välja töötanud asjatundja naudib nüüdseks aga täiel rinnal värbamismaailmaga tutvumist.

Enda kogemustest tean kuivõrd erinevalt võib ettevõtte kuvand sõltuvalt kandideerimise kogemusest muutuda, seega tahan anda oma panuse, et inimesed saaksid protsessist hea emotsiooni, mitte ei jääks kandideerimist ebameeldiva kogemusena meenutama. Kiire ja arusaadav info liikumine annab alati plusspunkte! 

Usun, et tänasel tööturul võidavad need, kes tegelevad tööandja mainekujundusega ning panevad rõhku positiivsele kandidaadi kogemusele. Lihtsalt sellest, et kuulutus erinevatesse tööotsinguportaalidesse üles panna ei piisa. Konkurentsitihedal turul tasub olla silmapaistev ja välja tuua argumente, miks just antud ettevõttes on hea töötada – siinkohal muidugi silmas pidada, et väljapoole räägitav peab ka tegelikkuses paika pidama! jagab Epp-Kirke oma mõtteid tänapäeva kandidaadikesksel tööturul toimetulekuks. 

Peale värbamise naudib meie uusim liige silmaringi avardamist läbi raamatute lugemise või podcastide kuulamise. Samuti ei ütle ta iialgi ära ühele aktiivsele liikumisele päeval, olgu selleks jooksutiir värskes õhus või kuldaväärt online-treeningud, mis ühe kiire inimese päeva ikka ära mahuvad.

 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.