Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 512 6674

Kaisa Tamvere Brandem

Kaisa Tamvere - pedagoogikast värbamisse!

9. märts, 2021

Märtsikuus tervitame enda tiimis mitut uut nägu – värbamisassistent Kaisa ja värbamiskonsultant Pille, kelle kohta saad lugeda siit.

Kaisa alustas Brandemis juba tegelikult oktoobrist praktikandina ning olles saanud värbamismaigu suhu, otsustas meil uuest aastast osalise koormusega asja professionaalselt võtta. Hariduselt on Kaisa aga prantsuse keele õpetaja ning värbamiseni viis teda töö koolis. 

"Töötasin enne Brandemit ühes gümnaasiumis karjäärikoordinaatorina - koordineerisin töövarjupäeva, karjäärinõustamisi, kutsusin iga kuu noortele kõnelema inspireerivad  inimesi ning korraldasin abiturientidele karjääripäeva. Tegin seda kõike suure õhinaga ning üks hetk avastasin, et tahan veel rohkem teada, mis tänasel tööturul toimub ja kuidas see toimib. Hakkasin selles suunas teadlikult tegutsema ja siin ma olen!"

Kuna töö on niivõrd suur osa meie elust ning seetõttu on oluline, et inimene teeks seda, mida ta päriselt armastab ja mis on tema kirg. Selleni jõudmine ei ole aga alati lihtne ning Kaisa usubki, et värbajana saab ta sellele oma panuse anda, et need pusletükid omavahel kokku panna.

Kaisat kõnetas Brandemi juures just väike ja kokkuhoidev tiim, kellega igapäevaselt koos töötada. Samuti hindab ta tiimi avatud suhtumist ja läbipaistvat juhtimist.

Niisiis on meie naiskonnas juures ka prantsuse keele kompetents, kui vaja selles keeleruumis värbamist läbi viia.
 

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.